חשד: נהג הסעות אנס נערה אוטיסטית

אמה של נערה בעלת מוגבלויות התלוננה במשטרה כי נהג הסעות בן 74 נהג לאנוס את בתה ולבצע בה מעשים מגונים ברכבו במשך מספר חודשים. על פי החשד, הוא המשיך לאסוף את הילדה גם לאחר שהפסיק לעבוד בחברת ההסעות

אמה של הילדה התלוננה במשטרה (רויטרס)

משטרת חיפה חוקרת תלונה לפיה במשך מספר חודשים נהג גבר בן 74, נהג הסעות מחיפה, לאנוס ולבצע מעשים מגונים בילדה אוטיסטית בת 14 ברכב ההסעות שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, הוא נהג לאסוף אותה לרכבו למרות שאינו הנהג שאמור להסיע אותה כלל, משום שסיים את עבודתו בחברת ההסעות. למרות זאת, הוא המשיך בקשר עם הילדה.

אמה של הילדה היא שהתלוננה במשטרה כי הנהג ביצע בבתה מעשים מגונים. הוא מכחיש את החשדות נגדו, ומעצרו הוארך עד יום שלישי בבית משפט השלום בחיפה. שמו נאסר לפרסום.

ביום רביעי האחרון עצרו שוטרי תחנת לב דיזנגוף בתל אביב חשוד בניסיון מעשה מגונה בקטין והופתעו לגלות שמי שהגיע למפגש המיני לכאורה - הוא לובש מדים כמותם בדרגת קצין.

השוטר, בשנות ה-30 לחייו, הגיע ללא מדים, ונכנס לניידת בעוד שוטר אחר אומר למי שהתלונן עליו שמדובר בשוטר. על פי החשד, החל החשוד לשוחח ברשת עם קטין בן 14 יומיים לפני המעצר - אלא שמי שעמד בצד השני של השיחה הוא למעשה אבי דוביצקי, שפועל לאיתור עברייני מין ברשת. השוטר הציג את עצמו לטענת דוביצקי כאדם בשנות ה-20 לחייו ולא ציין במה הוא עוסק.