חשד: בנות 12 תכננו לדקור חברתן

המשטרה עצרה שלוש נערות הלומדות בבית ספר בבקעת אונו, בחשד שביקשו לדקור את חברתן לספסל הלימודים רק כי "הקניטה אותן". בתום חקירתן, שוחררו השלוש למעצר בית

אילוסטרציה (אייל בן יעיש)

אלימות בני הנוער נמשכת: ארבע נערות בנות 12, תלמידות כיתה אחת בבית ספר בבקעת אונו, חשודות שתכננו לדקור את חברתן לספסל הלימודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחילתו של האירוע בשבוע שעבר, אז הובא הדבר לידיעתה של מנהלת המוסד החינוכי, שמיהרה להזעיק את המשטרה. כשהגיעו השוטרים למקום, מצאו ברשות שתיים מהבנות את הסכין שעמה ביקשו לכאורה לבצע את המעשה. הן נעצרו יחד עם חברה נוספת. חברה אחרת של השלוש שהייתה על פי החשד שותפה לתכנון לא נעצרה משום שטרם חצתה את גיל האחריות הפלילית.

בחקירתן טענו השלוש כי חברתן לכיתה הקניטה אותן ולכן תכננו לדקור אותה. בתום תשאולן הן שוחררו למעצר בית בן חמישה ימים בהנחיית קצין משטרה ובסוף השבוע הובאו פעם נוספת לבית המשפט לנוער, שם החליט השופט לשלוח אותן למעצר בית נוסף בן שישה ימים.

בן 16 נדקר "בגלל ריב על כיסא"

בשבוע שעבר נדקר נער בן 16 במהלך קטטה בבית ספר באשדוד בפלג גופו העליון ונפצע בינוני. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול ראשוני במקום ופינו אותו לבית החולים קפלן ברחובות. על פי החשד, הדוקר הוא נער בן 15, גם הוא תלמיד במוסד החינוכי, שנמלט מהמקום לאחר המעשה.

בתום חיפושים, הוא נעצר על ידי המשטרה. מחקירתו עלה כי הרקע לאירוע היה ריב על כיסא שהתגלע בין השניים.