חשד: החליפו פנל בכספומט וגנבו אלפים

3 תושבי הצפון חשודים כי התקינו פנלים מזויפים במספר מכשירי כספומט בחיפה, באמצעותם הצליחו לדלות את פרטי כרטיסי האשראי של לקוחות שביקשו למשוך כסף. בדירתם של השלושה נמצאו מכשירים מיוחדים, בעזרתם עיבדו החשודים את הנתונים מכרטיסי האשראי, וכך ביצעו עסקאות הנאמדות בעשרות אלפי שקלים

חשד: התקינו פנלים מזויפים במכשירי כספומט (חדשות 2)

שלושה תושבי אזור חיפה נעצרו היום (שבת) בחשד שהתקינו פנלים מזויפים במספר כספומטים בעיר, באמצעותם הצליחו לדלות את פרטי כרטיסי האשראי של משתמשי המכשיר האוטומטי. מהחקירה עולה כי השלושה ביצעו עסקאות בסך עשרות אלפי שקלים ביממה האחרונה בכל רחבי הארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת חקירה של בלשי משטרת חיפה ונציגי חברת האשראי "לאומי כארד", נצפו השלושה מתקינים בכספומטים שונים פנלים זהים לפנל מקורי של הכספומט הקיים. בפנל המזויף הורכבו שפתיים שקוראות את פרטי הכרטיס שבאמצעותו מתבצעת הפעולה.

כעבור מספר שעות פורקו הפנלים המזויפים, לאחר שבוצעו לא מעט משיכות כספים ממכשירי הכספומט. לאחר מכן, הגיעו החשודים לדירה בשכונת בת גלים בעיר על מנת לעבד את נתוני כרטיסי האשראי במעבדה שהותקנה במקום.

פנל הכספומט שהוחלף (חדשות 2)

ככל הנראה החשודים לא ידעו כי כל פעולותיהם תועדו במצלמות שהותקנו במכשירים. השלושה נעצרו זמן קצר לאחר מכן וכל הציוד שנתפס בדירתם הוחרם על ידי המשטרה. הם יובאו עוד הערב לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בחיפה.