חשד: ניסה להצית את אשתו ובנו

דרמה בטבעון אחר הצהריים: הכבאים חילצו מתוך הלהבות שאחזו בדירת מגורים אישה ואת בנה בן ה-5, לאחר שעל פי החשד בן הזוג ואביו של הילד הצית את הבית בגלל סכסוך זוגי. מוקדם יותר אדם נעצר בחשד שהצית את אחותו ופצע אותה קשה

זירת השריפה בטבעון, היום (חדשות 2)

סכסוך בין בני זוג כמעט והוביל לטרגדיה בצפון: מתוך דירה בוערת בטבעון חולצו אישה ובנה בן ה-5, לאחר שעל פי החשד בן זוגה הצית את הבית כששניהם היו בתוכו. האיש נעצר זמן קצר לאחר מכן על ידי המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה 16:00 ברחוב הלילך בטבעון. כוחות כיבוי קיבלו קריאה על בית מגורים שעולה באש, וכהגיעו לזירה הם חילצו מהלהבות אישה ואת בנה בן החמש. לדירה עצמה נגרם נזק כבד כתוצאה מהשריפה.

מחקירה ראשונית של המשטרה, עולה כי הבעל, אביו של הילד, ניסה להצית בזדון את הדירה. האיש עצמו, בן 47, נעצר והובא לחקירה. הרקע הוא ככל הנראה סכסוך בין בני הזוג.

מוקדם יותר: גבר ניסה להצית את אחותו

מוקדם יותר השבת גבר כבן 33, תושב טירת הכרמל, נעצר בחשד ששפך חומר דליק על אחותו, כבת 39, בעקבות סכסוך בין השניים, והצית אותה. האישה נפצעה קשה, והובהלה לבית החולים רמב"ם בחיפה. החשוד שנמלט מהמקום לאחר המעשה - נתפס כעבור שעות אחדות.

האישה מאושפזת בטיפול נמרץ נשימתי, מורדמת ומונשמת. מצבה קשה, אבל יציב. נגרמו לה כוויות קשות בפלג גופה העליון ובפניה. מחקירת המשטרה עולה כי האירוע התרחש בבית המשפחה ברחוב ז'בוטינסקי בעיר. החשוד נמלט לאחר המעשה, אולם משטרת טירת הכרמל איתרה אותו כשהוא מסתתר בבית של חבריו בטירת הכרמל. הוא נלקח לחקירה בתחנת המשטרה, שם זיהו כי יש לו עבר פלילי. לטענת השוטרים, החשוד לא משתף עמם פעולה בחקירתו.

בתחקור ראשוני של החשוד במשטרה הוא הודה במעשים המיוחסים לו, אבל לא הזכיר מה היה המניע למעשה. אולם בשיחה עם חדשות 2, הכחיש החשוד את המיוחס לו וטען כי אחותו נקלעה לקשיים כלכליים וכי היא ניסתה להתאבד: "היא הציתה את עצמה", אמר.