אולמרט יזומן לחקירה בשבוע הבא

עננת החשדות מעל רה"מ לשעבר אהוד אולמרט מסרבת לחלוף. כבר בשבוע הבא יזומן אולמרט להעיד בחשד לשיבוש הליכי חקירה, לאחר ששולה זקן סיפקה לחוקרים ראיות חדשות

ייחקר באזהרה. אולמרט (עידו ארז, פלאש 90)

ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, ייחקר כבר בשבוע הבא באזהרה, כחשוד בשיבוש הליכי חקירה. חוקרי המשטרה נשענים על הקלטות שסיפקה ראש לשכתו לשעבר, שולה זקן. חקירתו של אולמרט בשבוע הבא, מגיעה לאחר שרק אתמול זימנו חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה את זקן להמשך חקירתה, בנוגע לעדותה נגד אולמרט במסגרת פרשת הולילנד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום נחשף כי אלפרד אקירוב, ממקורביו של אולמרט, יתבקש כבר בימים הקרובים למסור לחוקרי המשטרה מידע על נסיבות העסקתה של שולה זקן בחברת אלרוב שבבעלותו והעברת עשרות אלפי שקלים לחשבונה. בסביבתו של אקירוב אומרים שזקן הועסקה בחברה כמקדמת אירועים וכנסים בבתי המלון של החברה.

על פי גורמים הקשורים לחקירה החדשה המתנהלת נגד אהוד אולמרט מסרה זקן בעדותה חומרים חדשים הקשורים לפרשיות קודמות. אחרי שאמש פורסם במהדורה המרכזית כי במשטרה נבדק כיוון חקירה נוסף, שלפיו שורה של אנשי עסקים ובהם בכיר מאוד במשק העבירו לראש לשכתו לשעבר של אולמרט, שולה זקן, סכומי כסף גדולים כדמי שתיקה, היום מתפרסם שמו של איש העסקים הבכיר.

החקירה מתמקדת בעיקר על האופן שבו מקורבי אולמרט מימנו את הגנתה של זקן במהלך המשפט שהתנהל נגד השניים. בקרוב יזומן ראש הממשלה לשעבר לחקירה באזהרה במשטרה, בנוגע לחשדות החדשים.