חשד: ניסתה להבריח סם אונס לארץ

נוסעת של טיסת אל על מבודפשט נעצרה על ידי שוטרי תחנת נתב"ג לאחר שהעלתה את חשדם של החוקרים. בתיקה נמצא בקבוק ובו חומר חשוד, שנלקח לבדיקה במכונת שיקוף. האישה נעצרה לאחר שהשוטרים הופתעו לגלות כי מדובר בחומר מסוג סם אונס

סם אונס. אילוסטרציה (חדשות 2)

בלשי משטרת נתב"ג עצרו אישה בשנות ה-30 לחייה, שבתיקה נמצא חומר החשוד כסם אונס. הבלשים הסמויים של היחידה עצרו לבדיקה את האישה לאחר שירדה מטיסת אל על שהגיעה מבודפשט ואיתרו בכליה את הסם המסוכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבלשים חשדו באישה עם ירידתה מהמטוס והחלו לעקוב אחריה לביקורת הדרכונים. בתחקור הראשוני שביצעו לה, אמרה להם האישה שהגיעה לבקר ידיד שלה, שמחכה לה ואף נקבה בשמו. בנימוס ביקשו ממנה השוטרים להתלוות אליהם למתקן בידוק מיוחד.

במתקן נבדקה כל הכבודה שלה ובמהלכה אותר בקבוק חשוד בגודל של בקבוק שתייה. השוטרים שאלו אותה מהו החומר שנמצא בבקבוק והיא סיפרה כי מדובר בחומר לניקוי עדשות עיניים.
הבקבוק נלקח לבדיקה באמצעות מכשור מיוחד, המזהה נוכחות של סמים. למרבה ההפתעה התגלה כי הבקבוק מכיל חומר מסוג GHB - המזוהה כסם אונס. האישה נעצרה אך לא סיפקה הסברים על מקור החומר.

המעצר הזה מתווסף למעצר נוסף שהתרחש לפני כחודש, אז נמצא בתיקו של צעיר ממוצא אירופי סם מסוג דומה. כשנשאל למי החומר מיועד, סיפר הצעיר כי הוא שחקן מפורסם של "סרטים כחולים", והביא את החומר לחבריו שלא לצורך מסחרי.

הצעיר נעצר ובימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום. רב-פקד נעם דשתי סיפר לחדשות 2 Online שלאחרונה יש זרימה גדולה של החומר המכונה "סם האונס". "ממה שאנחנו יודעים החומר זה מסתובב הרבה במועדונים". סיפר ושתי. "ברוב המקרים הוא משמש לערפל בליינים ובלייניות במועדונים. ללא ידיעתם שמים את החומר במשקאותיהם".