חקירת פרשיית המין בנערות: "צד בנות בגן מאיר תמורת 300 שקל"

ביהמ"ש האריך את מעצרם של חלק מהחשודים בביצוע עבירות מין בקטינות. "הוא נהג להסתובב בגן מאיר ולצוד בנות", סיפר השוטר על החשד נגד אחד מהם. "תמורת כסף ביקש שינשקו את רגליו ונגע בהן באיברים מוצנעים"

אחד אחד הם הובאו בפני השופט - שבעת החשודים בביצוע עבירות מין בקטינות תמורת כסף שנעצרו אתמול. בית משפט השלום שחרר ארבעה מהם למעצר בית של חמישה עד עשרה ימים והאריך את מעצרם של שלושה בחמישה ימים - ובתוך הדיון נחשפו עוד פרטים על שיטות הפעולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחד הגברים, בשנות ה-40 לחייו, חשוד במפגש עם תשע קטינות. לדברי חוקר המשטרה, הוא נהג להסתובב ב"גן מאיר" בתל אביב ו"צד" את הבנות. תמורת 300-400 שקלים הוא ביקש מהן שינשקו את רגליו וגם נגע באיבריהן המוצנעים.

עו"ד שי רודה, פרקליטו של החשוד, מספק גרסה שונה לדברים. "מרשי טוען שהוא נסחט על ידי הנערות", אמר. "הן יצרו עמו קשר ואיימו שישלחו אנשים להכות אותו אם הוא לא ישלם להן כסף".

נציג המשטרה אמר בדיון כי למרות שעורכי הדין של החשודים מנסים להפיל את האשם על הנערות בכך שפיתו אותם - לא כך הדבר.

חושפת הפרשה: נערה שנחקרה בפרשת אייל גולן

אתמול נעצרו הגברים בני 25-45 בחשד לביצוע מעשים מגונים ב-25 נערות בגילאי 14-18, תמורת כסף. בנוסף נעצר בן 17 בחשד שיצר את הקשר בין אחד הגברים לאחת הנערות. הוא שוחרר אתמול ממעצר. חלק מהאירועים, על פי החשד, כללו השפלות וסטיות, והתקיימו מתחת לבתים, גנים ציבוריים ומקלטים, לעתים תמורת עשרות שקלים.

מדובר בחקירה סמויה, שראשיתה בעדותה של אחת הנערות שנחקרה במסגרת פרשת אייל גולן. היא מסרה במשטרה מידע על מקרה אחר שבו מספר בנות מקיימות קשרים בעלי אופי מיני עם חבורת גברים - ובתמורה מקבלות כסף וטובות הנאה אחרות.

מדובר בחוליה נוספת בשרשרת חשדות לעבירות מין בקטינים שנחשפו לאחרונה. תושב השרון בשנות ה-50 לחייו נעצר הבוקר לאחר שעל פי החשד ביצע עבירות מין בקטינות.במקרה אחר, שוטרי תחנת ראש העין עצרו אתמול תושב השרון בן 24 לאחר שעל פי החשד נפגש מספר פעמים עם נערים מתחת לגיל 14 ונגע באיברים אינטימיים בגופם. על פי החשד, באחד המפגשים הוא אף ביצע מעשה סדום באחד מהם.

מכת מדינה (חדשות 2)

בנוסף, חוקרי תחנת בית שמש עצרו לחקירה תושב העיר כבן 40 החשוד בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בקטינים כבני 15 ו-16. הקטינים הגיעו להגיש תלונה ומחקירתם עולה שהחשוד, גבר חרדי, נהג לפתות אותם לעלות לדירתו כדי לגלוש באינטרנט "לא כשר". החשוד טוען שעסק אך ורק בלימוד תורה של הנערים. נבדק האם היו קורבנות נוספים. ‎