עוד פרשיות מין עם קטינים נחשפו

בן 50 מהשרון חשוד שביצע עבירות מין בנערות שהזמין לנקות את ביתו ונתן להן בתמורה כסף, סיגריות ואלכוהול. בן 24 מהשרון חשוד בביצוע עבירות מין בנערים. גם בן 40 מבית שמש חשוד בביצוע עבירות מין בנערים‎

אילוסטרציה (חדשות 2)

זה נראה כמעט כמו גל של פרשיות מין עם קטינות שנחשף בשבועות האחרונים - והבוקר, עוד שתי פרשיות חדשות: תושב השרון בשנות ה-50 לחייו נעצר לאחר שעל פי החשד ביצע עבירות מין בקטינות. גבר בן 24 נעצר בחשד שביצע עבירות מין בקטינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגבר בן ה-50 חשוד שיצר קשר עם נערות מתחת לגיל 16 והזמין אותן לביתו. תחילה היה מדובר במפגשים "רגילים", במהלכן הקטינות היו מנקות את ביתו ומקבלות בתמורה סיגריות, אלכוהול וכסף. על פי המשטרה, ככל שחלף הזמן החל החשוד לגעת בנערות כשהוא מלטף אותן במקומות אינטימיים בגופן ומבצע בהן עבירות מין נוספות.

החקירה נפתחה לאחר שבתחנת המשטרה התקבלה תלונה על ידי גורם המקורב לאחת הקטינות. במהלך החקירה הצליחו החוקרים לאתר מספר קטינות נוספות. כעת בידי המשטרה מספר תלונות, וכעת נבדק האם נערות נוספות נפלו קורבן למעשיו של הגבר. אתמול הגיע החשוד לחקירה בתחנת המשטרה בכפר סבא, הכחיש את המיוחס לו ונעצר.

חשד: נגע בקטינים בחדר צדדי בעסק

במקרה אחר, שוטרי תחנת ראש העין עצרו אתמול תושב השרון בן 24 לאחר שעל פי החשד נפגש מספר פעמים עם נערים מתחת לגיל 14 ונגע באיברים אינטימיים בגופם. על פי החשד, באחד המפגשים הוא אף ביצע מעשה סדום באחד מהם.

מבירור ראשוני של המשטרה עולה כי הצעיר והנערים מתגוררים באותו יישוב. הם נהגו להיפגש באחד העסקים ביישוב מגוריהם, ושם, בחדר צדדי, היה נוגע בהם. במשטרה בודקים כמה נערים נפלו קורבן למעשיו.

בנוסף, חוקרי תחנת בית שמש עצרו לחקירה תושב העיר כבן 40 החשוד בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בקטינים כבני 15 ו-16. הקטינים הגיעו להגיש תלונה ומחקירתם עולה שהחשוד, גבר חרדי, נהג לפתות אותם לעלות לדירתו כדי לגלוש באינטרנט "לא כשר". החשוד טוען שעסק אך ורק בלימוד תורה של הנערים. נבדק האם היו קורבנות נוספים. ‎

שוטר נעצר, 7 גברים יובאו להארכת מעצר

אמש פרסמנו לראשונה כי שוטרי תחנת דיזנגוף בתל אביב עצרו שוטר בחשד לניסיון מעשה מגונה בקטין בן 14. מי שעמד מאחורי הקטין היה אדם שפועל לאתר עברייני מין ברשת. השוטר נחקר וחומרי החקירה בעניינו הועברו למחלקה לחקירות שוטרים.

היום יובאו להארכת מעצרם 7 גברים בחשד לקיום קשרים מיניים וביצוע מעשים מגונים בנערות בנות 14-18 תמורת כסף. על פי החשד הם נפגשו בגנים ציבוריים, במקלטים ומתחת לבתים וביצעו בנערות מעשים מגונים שכללו סטיות - תמורת עשרות שקלים. התלונה התגלתה לאחר שאחת הנערות, שהיו על פי החשד מעורבות במעשה, העידה בפרשת אייל גולן, וסיפרה על הפרשה הזו.