נפרץ ביתו של מני נפתלי

ביתו של מני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה שתבע את משרד ראש הממשלה ובני הזוג נתניהו, נפרץ היום. "הגענו הביתה אחרי 24 שעות שלא הייתי בבית, וכל הבית הפוך", הוא סיפר בשיחה ראשונה עם חדשות 2. "בניירת ובדברי ערך שהיו לא נגעו לי"

אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, מני נפתלי, הניצב בלב פרשת המעון, התלונן בטענה כי ביתו שבעפולה נפרץ. "הייתי אצל אמא שלי, היא עברה ניתוח בירושלים, וחזרתי הביתה עם אשתי אחרי 24 שעות שלא הייתי בבית", שיחזר נפתלי בשיחה ראשונה עם כתבנו גיא פלג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

"הגענו הביתה, כל הבית הפוך", תיאר אב הבית שתבע את משרד ראש הממשלה ובני הזוג נתניהו. "בניירת ובדברי ערך שהיו לא נגעו לי. אבל זה כל מה שאני יכול להגיד כרגע. לא מרשים לי עכשיו לדבר עם התקשורת".

לדבריו, הבית היה ריק משום שגם ילדיו היו מחוצה לו. "הילדים אצל חמותי", הסביר נפתלי. "אני עובר תקופה מאוד קשה, ואשתי רק מחזקת אותי".

בהמשך, אמר נפתלי לשמעון לוי וצוות חדשות 2 שהגיע לביתו: "אני חכם בנושא שמירת המסמכים. כל מה שאני צריך להראות ליאח"ה כבר הראיתי, ככה שאין מה לפרוץ לי לבית. מי שרוצה לפרוץ לי לבית רוצה להפחיד, רוצה להקניט, להפחיד את הילדים, לך תבין מי זה".