שוטר חשוד שניסה לבצע מעשים מגונים בקטין

שוטרי תחנת דיזנגוף עצרו לובש מדים אחר שעל פי החשד שוחח ברשת עם אדם שהתחזה לקטין - וביקש להיפגש עמו כדי לקיים יחסי מין. "הוא היה מפוחד במהלך השיחות ועשה הכל כדי לאמת שאני אכן מי שאני אומר כי הוא חשש", אמר המתחזה

אילוסטרציה (רויטרס)

שוטר בשנות ה-30 לחייו נעצר הערב (ד') על ידי שוטרי תחנת דיזנגוף בתל אביב בחשד לניסיון ביצוע מעשים מגונים בקטין. זאת, לאחר שקבע להיפגש בעיר עם נער בן 14 לכאורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקטין היה למעשה אבי דוביצקי, שפועל בחודשים האחרונים לאתר עברייני מין ברשת והביא למעצר של עשרות בני אדם. השניים התכתבו במשך יומיים לאחר שהכירו ברשת. על פי החשד, הם קבעו להיפגש על מנת לקיים מעשים מיניים. במהלך השיחות ביניהם האיש לא הזדהה כשוטר, אלא כצעיר בן 22, למרות שגילו הוא 36.

"הוא היה מפוחד במהלך השיחות ועשה הכל כדי לאמת שאני אכן מי שאני אומר כי הוא חשש", סיפר דוביצקי לחדשות 2 Online. "הוא אפילו ביקש ממני צילומי וידאו ועשה הכל כדי לדעת שמדובר באותו אדם שמדבר עמו. נעניתי לבקשותיו".

במשטרת מחוז תל אביב אישרו את הפרטים ואמרו שהשיחה בין השניים נשאה אופי מיני וכי השוטר הסכים למפגש. השוטר הועבר לחקירה וחומר החקירה הועבר למחלקה לחקירות שוטרים.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv