מי ניסה לפגוע במ"מ ראש העיר חיפה?

המשטרה חוקרת חשד שלפיו אלמוני ביקש לפגוע בתא"ל (במיל') חדווה אלמוג, לאחר שלפנות בוקר פוזר חומר כימי על דלת ביתה וחומר שמנוני שעלול לגרום להחלקה נשפך במדרגות. ראש העיר יונה יהב: "לא נירתע ונמשיך ביישום מדיניות העירייה ואכיפת הבנייה החוקית בכל רחבי העיר"

מי ביקש לפגוע בה? אלמוג (פייסבוק)

המשטרה חוקרת חשד לניסיון פגיעה בממלאת מקום ראש העיר חיפה ויושבת ראש הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, תא"ל (במיל') חדווה אלמוג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש לפנות בוקר (ד'), סמוך לשעה 03:30, אז הגיע אלמוני אל דלת ביתה של אלמוג ושפך מתחתיה חומר כימי דביק בעל ריח חריף שנכנס גם אל פנים הבית. כמו כן, כך על פי החשד, נותק החשמל במקום וחומר דביק נמרח על המתג כדי שלא יהיה ניתן להפעילו.

לאחר מכן המשיך האיש ושפך על גרם המדרגות חומר שמנוני על מנת לגרום לפגיעה פיזית בממלאת מקום ראש העיר. שכנתה של אלמוג שיצאה מביתה החליקה, נחבלה בגבה ופונתה לחדר מיון בבית החולים.

בתגובה על האירוע, יצר ראש העיר חיפה יונה יהב קשר עם מפקד המשטרה ניצב-משנה אבי אדרי, ששלח למקום חוקרים שבדקו את הבית. "מי שמכיר את חדווה אלמוג יודע שזו מכה קלה בכנף עבורה ולא יותר מזה", אמר יהב. "לא נירתע ונמשיך ביישום מדיניות העירייה ואכיפת הבנייה החוקית בכל רחבי העיר".