נחשפה אחת ממעבדות הסמים הגדולות ביותר

במשך יומיים ביצעו שוטרים מארב מחוץ לבית פרטי בפתח תקווה שמידע מודיעיני הצביע על כך שמיוצרים שם סמים. ואז ניתנה הפקודה: השוטרים נכנסו למקום וחשפו מאות שתילים ועוד ציוד בשווי מיליונים. המשטרה: "זו אחת ממעבדות הסמים הגדולות באזור". כך זה נראה

מעבדת הסמים שנחשפה (משטרת פתח תקווה)

מבחוץ זה נראה כמו עוד בית פרטי שקט בלב פתח תקווה - אבל השוטרים הופתעו לגלות בו מעבדת ענק לגידול סמים, אולי אחת הגדולות באזור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרי תחנת פתח תקווה ולוחמי מג"ב פשטו אתמול (ג') על המקום וחשפו מאות שתילים של קנאביס וציוד מתקדם בשווי מיליוני שקלים. השתילים של הצמח גודלו בחצר הבית ובמחסן צדדי. במקום נמצא גם ציוד מתקדם לגידול השתילים.

בסך הכל נמצאו בחצר הבית ובמחסן צדדי 550 צמחים ושתילים של צמח הקנאביס במשקל של 50 ק"ג, עשרות אדניות, מדחומים, משקלים, דשנים להאצת הצמיחה, ציוד תאורה מתקדם וספרי הדרכה לגידול. בחיפוש בבית נתפסו זרעים של צמח הקנאביס וכן חומרים החשודים כסמים מסוגים שונים.

2 חשודים נעצרו (משטרת פתח תקווה)

תפיסה בסוף המארב

במשך יומיים ארבו בלשי היחידה ללוחמה בפשיעה מתחנת פתח תקווה ולוחמים של מג"ב מרכז מחוץ לאחד הבתים בעיר, לאחר שבתחנת המשטרה המקומית נודע כי במקום פועלת מעבדה לגידול סמים וייצורם.

אתמול בשעות הערב המוקדמות הבחינו הבלשים בשני צעירים המגיעים למקום. אז ניתנה הפקודה להיכנס פנימה והשניים, בשנות ה-20 לחייהם, תושבי תל אביב נעצרו.

על פי הערכות שווי הרכוש שהוחרם על ידי המשטרה נאמד בסכום של כשלושה מיליון שקלים.