חשד באשקלון: נער ביצע מעשה מגונה בבת 8

המשטרה חוקרת חשד שלפיו נער בן 17 ביצע מעשה מגונה בילדה בת 8 מאשקלון. היא טענה כי הוא הוריד את מכנסיו ונגע בה. המשטרה פתחה בחקירה. ביום א' האחרון זיהתה אמה של המתלוננת את הנער והביאה למעצרו. משפחתו טוענת: "זו טעות בזיהוי, הוא היה במקום אחר"

אילוסטרציה (רויטרס)

"הוא עקב אחרי, התיישב על ספסל - והוריד את המכנסיים". ילדה בת שמונה מאשקלון התלוננה כי בתחילת חודש אוקטובר, ביצע בה נער בן 17 מעשה מגונה. לטענתה, בעת שחזרה מבית ספר היא הרגישה שמישהו עוקב אחריה, ואז הוא חשף את איבר מינו ונגע בה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מיד לאחר האירוע התלוננה הילדה בפני אמה וגוללה בפניה את שקרה. הילדה זיהתה והצביעה על הנער החשוד במעשים. על פי המשטרה, כשזיהה אותן הנער - נמלט מהמקום. רק ביום א' האחרון, מספר חודשים לאחר האירוע, סיפרה האם כי נתקלה בחשוד ברחוב ודיווחה על כך לשוטרים. זמן קצר לאחר מכן נעצר החשוד והובא לחקירה. בית משפט השלום באשקלון האריך את מעצרו ביממה.

משפחת הנער החשוד: "הוא לא עשה את זה"

בני משפחתו של הנער, עולים חדשים, טוענים כי מדובר בטעות בזיהוי ומשוכנעים כי לא מדובר בו. "הוא לא היה יכול לעשות דבר כזה, יכול להיות שהתבלבלו עם מישהו שדומה לו", סיפר חבר המשפחה. "בזמן האירוע הוא בכלל היה בלימודים בשכונה אחרת בעיר - הוא לא עשה את זה".

מנגד, המשטרה ציינה כי החקירה בעניינו נמשכת וכי יש ראיות שקושרות אותו למעשה.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv