חשד: אנס שתי נשים במאפייה בירושלים

תושב העיר בן 41, המוכר למשטרה בגין עבירות מין קודמות, נעצר בחשד לאונס וביצוע מעשים מגונים בצעירה ובאם חד-הורית בבית העסק שבו עבד. כעת נבדק האם היה מעורב במקרים נוספים. מעצרו הוארך

אילוסטרציה (shutterstock)

משטרת ירושלים עצרה השבוע תושב העיר בן 41 המוכר למשטרה בגין עבירות מין, בחשד לאונס וביצוע מעשים מגונים בשתי נשים במאפייה בשכונת ארמון הנציב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מעצרו של החשוד התאפשר לאחר שצעירה תושבת יישוב סמוך לבירה התלוננה כי נאנסה על ידו. לדבריה, היא הגיעה למאפייה לאחר שראתה מודעה על חדר להשכרה במקום. על פי החשד, שוחח עמה הצעיר והזמין אותה לראות את החדר ביום שלמחרת.

עת הגיעה הצעירה בשנית לבית העסק של החשוד, הוביל אותה האחרון למחסן במקום, אנס אותה וביצע בה מעשה סדום לכאורה. לטענתה, הקליט הצעיר את הסכמתה למעשים - תוך כדי שהוא מאיים עליה.

האירוע הזה מצטרף לחשד נוסף שהתעורר לגבי הצעיר, שלפיו הוא פגע מינית באם חד-הורית שעבדה במאפייה ועזבה ימים ספורים קודם למקרה השני. על פי החשד, הוא ביקש ממנה להגיע לעבודה בשעות הערב, אף שלא הייתה משובצת למשמרת, הוביל אותה למחסן, השקה אותה באלכוהול ולאחר מכן אנס אותה וביצע בה מעשים מגונים. כעת נבדק האם הצעיר היה מעורב במקרים דומים נוספים. שוטרי מרחב קדם במשטרת ירושלים מנהלים את חקירת האיש. מעצרו הוארך בחמישה ימים.