בן 16 נדקר בבית ספר באשדוד ונפצע בינוני

תלמיד בן 15 במוסד חינוכי באשדוד חשוד שדקר תלמיד אחר, בן 16, במהלך קטטה וברח מהמקום. צוותים של מד"א פינו את הנער הפצוע במצב בינוני לבית החולים קפלן ברחובות, כשהוא סובל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון. לאחר חיפושים, איתרה המשטרה את הנער החשוד

אילוסטרציה (ג'רמי ברדוגו, חדשות 24)

שוב מקרה אלימות קשה בין כותלי מוסד חינוכי: נער בן 16 נדקר במהלך קטטה בבית ספר באשדוד בפלג גופו העליון ונפצע בינוני. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול ראשוני במקום ופינו אותו לבית החולים קפלן ברחובות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, הדוקר הוא נער בן 15, גם הוא תלמיד במוסד החינוכי, שנמלט מהמקום לאחר המעשה. לאחר חיפושים, הוא נעצר על ידי המשטרה.

"כשהגענו למקום הפצוע היה בהכרה מלאה, עם מספר דקירות בפלג גופו העליון", סיפר תומר בן עוזיאל, פראמדיק מד"א שהעניק טיפול רפואי לנער. "הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו לבית החולים".

לפני שלושה ימים: דקירה בבי"ס בראשון לציון

מקרה זה מצטרף למספר מקרי אלימות שאירעו לאחרונה בבתי ספר. נער בן 16 נדקר ביום חמישי האחרון במהלך קטטה עם נער אחר בבית ספר בראשון לציון. במשטרה אומרים כי הרקע לאירוע הוא סכסוך בין הנערים.

מפרטים ראשונים עלה כי בשלב מסוים בקטטה שלף החשוד, נער בן 13, סרגל מתכת ופגע באמצעותו בידו של התלמיד השני. הפצוע פונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים וולפסון בחולון. כוחות משטרה שהגיעו למקום עיכבו לחקירה את החשוד בדקירה.

בשבוע שעבר נפצע נער באורח קל לאחר ששישה תלמידים בבית הספר "עתיד" בבית זרזיר הכו אותו ובעטו בו. מצלמות האבטחה תיעדו את התקיפה האכזרית, שהמשיכה גם לאחר שהקורבן נפל לרצפה. ארבעה מהנערים, תלמידי כיתה ט', עוכבו לחקירה.

בתקרית חמורה אחרת נפצע לפני כחודשיים תלמיד בן 15 באורח בינוני עד קשה לאחר שנדקר במהלך קטטה בין מספר תלמידים מחוץ לבית ספרם באשדוד. כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום עצרו נער בן 13 שטען בחקירתו כי דקר את הנער מתוך הגנה עצמית, לאחר שזה תקף אותו.