תקיפה בלוד: "השליכו עליי לבנים ובקבוקים עד אובדן הכרה"

איציק הרוש תושב לוד מספר כי הותקף על ידי חבורת נערים בחניית ביתו – ללא סיבה. "הם היו 20 נערים ונערות בני 13-16 שהשליכו עליי אבנים ולבנים עד שהתמוטטתי", שחזר הרוש את רגעי הפחד, "ירד לי דם מכל הכיוונים". המשטרה: טרם נעצרו חשודים

איצק הרוש, תושב לוד בן 43 הותקף הלילה (ש') על ידי חבורה של נערים שרגמו אותו באבנים השליכו עליו בקבוקים ולטענתו גרמו לו לחתכים עמוקים, ללא סיבה - עד שאיבד את הכרתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש לאחר שהרוש חזר לביתו בלוד זמן קצר אחרי חצות. כשנכנס לחניה המוארת מתחת לבניין בו הוא מתגורר החל להרגיש מטר של אבנים שנזרק לעבר מכוניתו - אז הבחין, לדבריו, בקבוצת הנערים שלהערכתו היו תחת השפעת אלכוהול.

"ראיתי אותם בצד יושבים, כששאלתי למה זרקו לי אבנים על האוטו הם החלו לתקוף אותי, לא הייתה לי דרך להגן על עצמי הם היו להערכתי כ-20 נערים ונערות, אולי בגילאים של 13-16 והיו ביניהם כמה שפשוט הטיחו בי לבנים שמצאו במקום", שיחזר הרוש את רגעי הפחד בשיחה עם חדשות 2 online.

לדבריו, בשלב מסוים אחד מהנערים הכניס את היד לכיסו. "חשבתי שאולי הוא יוציא אולר והלך עליי, התחלתי לרוץ לכיוונו ואז כבר הרגשתי מטח אבנים מאחורי והתמוטטתי, היה רגע שממש פחדתי, שהתחיל לרדת לי דם מכל הכיוונים".

זירת האירוע בלוד (באדיבות המשפחה)

הרוש סיפר כי לאחר כחמש דקות חש אחד השכנים לעזרתו. "כמו מלאך הוא התחיל לעצור לי את הדם", תיאר. אז הוזעקו הפרמדיקים והרוש פונה באמבולנס של מד"א לבית החולים אסף הרופא והערב שוחרר לביתו.

עתה הוא חש כי אינו מרגיש בטוח עוד בעיר שלו. "לקח המון זמן עד שהמשטרה הגיעה", טען הרוש, "הילדים כבר נעלמו, הם רצו לכיוון הבית ספר שנמצא בשכונה, אני מקווה שהמשטרה תתפוס אותם".

"לבנה פגעה לו בראש"

לדבריו, אחיו הלך להגיש תלונה במשטרה, אולם נאמר לו שהמותקף עצמו צריך להגיע לתחנה. "לא עזרו ההסברים שאני בבית חולים, עכשיו הם רוצים שאני אלך אליהם לתת עדות. ייקח לי כמה ימים להתאושש, אם נחכה עד אז הילדים כבר לא ייתפסו", אמר בדאגה.

אביחי הרוש, אחיו הצעיר של איציק, כועס על כך שהמשטרה והשיטור העירוני, לטענתו, לא נוכחים בשכונה, "זה יכול היה להיגמר אחרת, הם זרקו עליו בקבוקים, ואבנים, הוא לא עשה להם כלום, רק שאל אותם למה זרקו לו אבנים על האוטו. הם העיפו לכיוונו לבנות, ואחת פגעה לו בראש. אני מרגיש שאפילו לא מנסים לתפוס את האחראים".

ממשטרת לוד נמסר בתגובה כי "התקבל דיווח על אירוע בו הותקף אדם ברחוב שלמה המלך, ניידות משטרה הגיעו למקום תוך מספר דקות, איתרו את הקורבן, טיפלו בו ודאגו שיפונה לבית חולים, במקביל החלו פעולות חקירה בזירה לתפיסת ראיות, טרם נעצרו חשודים, החקירה נמצאת בראשיתה ובראש סדר העדיפויות של התחנה".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.