ראש ארגון הפשיעה שנעצר: אבי רוחן

לאחר שחמשת החשודים בקשירת קשר לפגוע בעבריינים הובאו להארכת מעצר, הותר לפרסום כי ראש ארגון הפשיעה שנעצר הוא אבי רוחן. על פי החשד, רוחן והחשודים הנוספים בפרשה קשורים לשורת ניסיונות החיסול בפתח תקווה

אבי רוחן בבית המשפט (חדשות 2)

הותר לפרסום כי אבי רוחן, שבמשטרה מגדירים כראש ארגון פשיעה, הוא החשוד שנעצר אתמול על ידי שוטרי יחידת להב 433. רוחן חשוד בקשירת קשר לפגיעה באחרים במסגרת סכסוך בין עבריינים, כחלק משורת תקריות לאחרונה בפתח תקווה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ארבעת החשודים הנוספים בפרשה הם גיא שם טוב, גילי כהן, מאור כהן ואייל סטולרו. מעצרם שם כל חמשת החשודים הוארך הערב בארבעה ימים. עורך הדין קובי בן שעיה המייצג את רוחן הכחיש את החשדות. "אין ספק שהוא ישוחרר לביתו בימים הקרובים", הבטיח. 

שלושה מהחשודים נעצרו במהלך פשיטה של אנשי יחידת להב 433 על דירה בפתח תקווה שבה מתגוררים חלקם. "בחיפוש בדירה נמצא ציוד שיש בו כדי לשמש להכנת המטענים", נמסר מהמשטרה.

חיסול בפתח תקווה. ארכיון (שרון רביבו)

סכסוך בין ארגוני פשע

הסכסוך בין שני ארגוני הפשע בא לידי ביטוי במספר אירועים בעת האחרונה - האחרון שבהם הוא הנחת מטען חבלה ברכב בפתח תקווה בלילה שבין רביעי לחמישי. מטען החבלה שהוטמן ברכב התפוצץ אך באירוע לא היו נפגעים. 

בסוף החודש שעבר הושלך רימון רסס לעבר דוכן החלפת כספים בשוק העירוני של פתח תקווה וגרם לפציעה קלה של חמישה עוברי אורח. בעל המקום, המוכר למשטרה, לא נפגע. הפצועים פונו לבית החולים בילינסון, כשהם סובלים מפגיעות רסיסים.

הרימון התפוצץ ברחוב דוד מאיר גוטמן בעיר. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת האירוע העניקו לפצועים טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן פינו אותם לבית החולים. כוחות גדולים של משטרה שהוזעקו למקום החלו לחקור את נסיבות האירוע ועל פי ההערכה, הרימון נזרק הנראה על ידי רוכב אופנוע שחלף במקום ונמלט לאחר מכן. השוק היה הומה בקונים בזמן האירוע.