המשטרה עצרה ראש ארגון פשע במרכז

חמישה בני אדם נעצרו במהלך השבת בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע. החמישה, בהם ראש ארגון פשע, נעצרו בעקבות קבלת מידע על כך שניסו לפגוע באנשי ארגון מתחרה. ברשותם של חלק מהעצורים נמצא ציוד שעל פי החשד משמש להכנת מטענים. כל החמישה יובאו הערב לדיון בהארכת מעצרם

ארכיון (שרון רביבו)

המשטרה ממשיכה במאבק בארגוני הפשיעה: בלשי המשטרה עצרו אמש חמישה בני אדם, בהם אחד המוגדר ראש ארגון פשע, בחשד שקשרו קשר לפגוע באחרים במסגרת סכסוך בין עבריינים. המעצר בוצע כחלק מחקירת שורת תקריות שאירעו לאחרונה בפתח תקווה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שלושה מהחשודים נעצרו במהלך פשיטה של אנשי יחידת להב 433 על דירה בפתח תקווה שבה מתגוררים חלקם. "בחיפוש בדירה נמצא ציוד שיש בו כדי לשמש להכנת המטענים", נמסר מהמשטרה. שני חשודים נוספים נעצרו גם הם בחשד למעורבות בפרשה. כל חמשת החשודים יובאו בשעות הערב לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלון בראשון לציון.

הסכסוך בין שני ארגוני הפשע בא לידי ביטוי במספר אירועים בעת האחרונה - האחרון שבהם הוא הנחת מטען חבלה ברכב בפתח תקווה בלילה שבין רביעי לחמישי. מטען החבלה שהוטמן ברכב התפוצץ אך באירוע לא היו נפגעים.

בסוף החודש שעבר הושלך רימון רסס לעבר דוכן החלפת כספים בשוק העירוני של פתח תקווה וגרם לפציעה קלה של חמישה עוברי אורח. בעל המקום, המוכר למשטרה, לא נפגע. הפצועים פונו לבית החולים בילינסון, כשהם סובלים מפגיעות רסיסים.

הרימון התפוצץ ברחוב דוד מאיר גוטמן בעיר. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת האירוע העניקו לפצועים טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן פינו אותם לבית החולים. כוחות גדולים של משטרה שהוזעקו למקום החלו לחקור את נסיבות האירוע ועל פי ההערכה, הרימון נזרק הנראה על ידי רוכב אופנוע שחלף במקום ונמלט לאחר מכן. השוק היה הומה בקונים בזמן האירוע.