בת 16 חשודה שאיימה על חיי חברתה והתנכלה למשפחתה בגלל 200 שקל

בת 16 מאזור השרון חשודה שאיימה על חיי חברתה - רק בגלל שהייתה חייבת לה לכאורה 200 שקלים. על פי החשד, הקטינה צלצלה לבית משפחת החברה והזהירה את האם: "חבל על החיים של הבת שלך". בנוסף, חשודה הקטינה כי ניקבה את גלגלי המכונית המשפחתית ואף הזמינה את האח לדו קרב

בגלל 200 ש"ח: איימה על חיי חברתה (חדשות 2)

איומים, ניקוב צמיגים והזמנה לדו-קרב: את כל אלה לא ביצע עבריין המוכר למשטרה, אלא על פי החשד נערה בת 16 מהשרון שהחליטה לגבות חוב של 200 שקלים מחברתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, הנערה הלוותה לחברתה 200 שקלים לפני מספר שבועות, והחוב טרם הוחזר לה. עקב העיכוב בתשלום, התקשרה הנערה לאמה של חברתה וסיפרה לה על ההלוואה שנתנה לה.

הבת הכחישה שקיבלה מחברתה הלוואה - ומשבישרה זאת אמה לחברה מעבר לקו, היא שאלה את האם: "האם חיי בתך לא חשובים לך?" - וניתקה, כך על פי החשד. זמן קצר לאחר מכן גילו בני המשפחה שצמיגי מכוניתם נוקבו.

הקטינה איימה: "חבל על החיים של אחותך"

למחרת, צלצלה החברה שוב לבית המשפחה, והפעם אחותה הייתה מעבר לקו. גם בשיחה זו, על פי החשד, איימה הצעירה ואמרה כי אם החוב לא ישולם - "יהיה חבל על חיי אחותך".

בתגובה, צלצל אליה בחזרה אחיה של החברה שאוימה, שדרש ממנה לשלם על הנזק שגרמה לרכב המשפחתי. זו הזמינה אותו לדו-קרב באחד מבתי הספר בעיר כשהיא אומרת: "תהיה גבר ותבוא". הנערה המאיימת המתינה במקום שנקבע - ומשהאח לא הגיע, היא התקשרה שוב לבית המשפחה ודרשה שיגיע.

בעקבות האירועים נפתחה חקירה במחלק הנוער בתחנת המשטרה בפתח תקווה. הנערה אותרה - ועוכבה לחקירה בסיומה נעצרה.