חשד: בן 13 דקר בן 16 בביה"ס

קטטה בין שני נערים בבי"ס בראשון לציון הידרדרה כשאחד מהם, בן 13, שלף כלי חד ופצע את חברו קל. הפצוע, בן 16, פונה לקבלת טיפול רפואי. המשטרה עיכבה את החשוד בדקירה

אילוסטרציה (shutterstock)

שוב מקרה של אלימות בין כותלי בית הספר: נער בן 16 נדקר הבוקר (ה') במהלך קטטה עם נער אחר בבית ספר בראשון לציון. במשטרה אומרים כי הרקע לאירוע הוא סכסוך בין הנערים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטים ראשונים עולה כי בשלב מסוים בקטטה שלף החשוד, נער בן 13, סרגל מתכת ופגע באמצעותו בידו של התלמיד השני. הפצוע פונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים וולפסון בחולון. כוחות משטרה שהגיעו למקום עיכבו לחקירה את החשוד בדקירה.

אלימות בבתי ספר היא כבר מזמן תופעה שרק הולכת ומחמירה. בשבוע שעבר נפצע נער באורח קל לאחר ששישה תלמידים בבית הספר "עתיד" בבית זרזיר הכו אותו ובעטו בו. מצלמות האבטחה תיעדו את התקיפה האכזרית, שהמשיכה גם לאחר שהקורבן נפל לרצפה. ארבעה מהנערים, תלמידי כיתה ט', עוכבו לחקירה.

בתקרית חמורה אחרת נפצע לפני כחודשיים תלמיד בן 15 באורח בינוני עד קשה לאחר שנדקר במהלך קטטה בין מספר תלמידים מחוץ לבית ספרם באשדוד. כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום עצרו נער בן 13 שטען בחקירתו כי דקר את הנער מתוך הגנה עצמית, לאחר שזה תקף אותו.