אחד החשודים באונס הנערה: "מצטער, חשבתי שזה בסדר"

אחד מהנערים החשודים באונס של בת 13 מכה על חטא. "היא פנתה אליי, נגעה בי ומשכה אותי אליה", סיפר על תחילת הקשר. "לא ידעתי את גילה. אני מצטער שבכלל עשיתי את זה"

"הופתעתי ששמעתי בת כמה היא. התרסקתי ובכיתי": אחד מהנערים החשודים באונס בת 13 הביע הבוקר חרטה על מעשיו ואמר כי חשב שקיום יחסי מין עם הנערה, שגילה מתחת לגיל ההסכמה הרשמי, הם חוקיים. לדבריו, הוא לא עשה מעשה לא בסדר כיוון שהמעשים בוצעו בהסכמתה המלאה של הנערה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בריאיון לתכנית "הבוקר של קשת" העיד ר' כי הכיר את הנערה לראשונה בפייסבוק, וכי המפגש הראשון ביניהם אירע לפני חצי שנה, אז גם קיים עמה יחסי מין: "שיחקתי כדורגל, היא פנתה אליי ואמרה לי 'איזה גוף יש לך, אתה חתיך'. היא התחילה לגעת בי ואז למשוך אותי אליה". משם, כך לטענת החשוד, "העניינים התגלגלו, וקיימנו יחסי מין בשירותים".

לדברי הנער החשוד, הוא ידע שחבריו קיימו בעבר יחסי מין עם אותה נערה, אך לא ידע שמדובר בבת 13. "היא הייתה נראית בגילי", אמר. "הופתעתי כששמעתי את גילה. נפלתי על הרצפה, בכיתי ולא ידעתי מה לעשות. כל יום אני בוכה על מה שעשיתי ואין לי מה לעשות עם זה עכשיו".

"לא ידעתי שזה אונס אם זה בהסכמה"

"הנערה רצתה את זה, והכל היה בהסכמה" (shutterstock)
הנער מביע חרטה על מעשיו. "אני מצטער על זה שעשיתי את זה ועל זה שבכלל הכרתי אותה", אמר. "שמעתי על מקרים שנערים אונסים בנות, מרביצים להן וקושרים אותן. לא שמעתי שכשעושים את זה בהסכמה - אז זה לא חוקי ולא בסדר. לא ידעתי שאם זה בהסכמה, אז זה אונס".

החשוד סיפר כי קשה לו להתמודד עם מעשיו. "מאז המקרה אני בוכה, עצבני ולא יודע מה לעשות עם עצמי", אמר. "הייתי רוצה לחזור לרגע ההוא ולומר לה 'תשמעי, זה לא מתאים לי'. ההורים שלי יודעים שאין מצב שהייתי עושה כזה דבר, גם הם בוכים בכל יום. אם הנערה צריכה עזרה ומישהו לדבר איתו - אני איתה".