תיעוד: ניסה לגנוב, דרס עובד – ונמלט

גבר שהגיע למתחם של מפעל בפתח תקווה ניסה, על פי החשד, לגנוב סולר ממשאבה במקום. סמנכ"ל החברה הבחין בו, וכשניסה לגשת אליו – הוא דרס אותו וגם כלב שהיה יחד עמו – ונמלט מהמקום. צפו בתיעוד המקרה כפי שתועד במצלמות האבטחה

פגע וברח - ותועד במצלמות האבטחה: אירוע מטריד במיוחד אירע אתמול (ד') במתחם פרטי בצומת ירקונים בפתח תקווה. בשעות הצהריים הגיע אדם ברכב למפעל של חברת "קפוא זן" במטרה לגנוב, על פי החשד, סולר מהמשאבה שנמצאת בתוך תחומי המפעל. הוא יצא משם בנסיעה פרועה כשהוא דורס את סמנכ"ל החברה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשהסמנכ"ל, אבישי שמש, ניסה לגשת אל החשוד בגניבה - החל הנהג לשעוט לכיוונו. במצלמה שתיעדה את האירוע נראה הנהג פוגע בו בעוצמה, וגם בכלבו שהיה יחד עמו - ואז נמלט מן המקום.

"ראיתי ממשרדי את הנעשה סביב המשאבה והלכתי למקום כדי לבדוק מה קרה", סיפר שמש לחדשות 2 Online. "לא עברו דקות ספורות - וראיתי את הרכב נוסע לכיווני ללא רחמים. הוא פשוט נכנס לאוטו ושם גז, סימנתי לו לעצור והוא פשוט עבר דרכי. הוא העיף אותי והדף אותי לתוך הגדר. אם לא הייתי קופץ, לא היית מדבר איתי עכשיו".

"זה היה ניסיון רצח"

בנוסף לשמש, שנפצע קל באירוע, גם הכלב שלו נפגע מהרכב השועט ופונה לבית החולים הווטרינרי בבית דגן, שם הובהל לחדר הניתוח. "אני לא מאמין שאדם יכול לעשות דבר כזה", אמר שמש. "זה יכול היה להיגמר אחרת. זה פשוט ניסיון רצח".

הנהלת החברה הביעה זעזוע מהמקרה ותקווה שהמשטרה תאתר את הנהג במהירות ותעצור אותו. כעת בודקים בחברה האם מדובר בניסיון גניבה בודד או בחלק ממזימה שנמשכת כבר זמן מה. במשטרת ישראל אומרים כי הוגשה תלונה וכי הנושא נמצא בחקירה.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.