בזמן שהרופא הציל את התינוקת - האם גנבה לו את הסלולרי

אישה הגיעה עם בתה התינוקת למיון בבית החולים רמב"ם, כשהיא מפרכסת ונשקפת סכנה לחייה. הצוות מיהר לטפל בבת והרופא הצליח להציל את חייה. אלא שלאחר הטיפול הוא נדהם לגלות כי הנייד נעלם מתיקו. חיפוש קצר הוביל אל האם שהודתה והביעה חרטה. גם בעל של מטופלת עוכב לחקירה בחשד לכמה מקרי גניבה

הגמול לרופא שהציל את התינוקת. אילוסטרציה (חדשות 2)

הגמול לרופא שהציל את התינוקת - גניבת מכשירו הנייד: הצוות הרפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה נדהם לגלות כי בזמן שרופא טיפל בתינוקת שנשקפה סכנה לחייה, ניצלה אמה את הרגע, שלחה את ידה אל תיקו וגנבה ממנו את הטלפון הסלולרי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בתחילת החודש. התינוקת הובהלה למחלקת מיון ילדים בבית החולים, כשהיא מפרכסת והצוות הרפואי נזעק לטפל בה. עם סיום הטיפול גילה הרופא כי הטלפון הסלולרי נעלם מתיקו.

עבודת בילוש קצרה העלתה שהחשודה בגניבה היא לא פחות מאשר האם של התינוקת. היא מיהרה להחזיר את הטלפון הנייד, הביעה חרטה והרופא נמנע מלהגיש תלונה במשטרה.

חשד: בעל של חולה גנב ניידים

אך בכך לא תמו הגניבות בבית החולים. שלשום הגיעו למוקד הביטחון של רמב"ם שלוש תלונות על גניבת טלפונים סלולריים ממחלקות שונות בתוך ארבע שעות. המאבטחים יצאו לסרוק את בית החולים ולבסוף איתרו את החשוד, שנמצא כשהוא יושב לצד מיטתה של אשתו החולה שאושפזה באחת המחלקות.

בחיפוש נמצאו אצל הבעל שלושה טלפונים סלולריים, וכולם הושבו לבעליהם. החשוד הועבר לשוטרי משטרת חיפה, בפיקודו של נצ"מ אבי אדרי, להמשך טיפול.

במקרה אחר במחלקת הביטחון של בית החולים הבחינו בסרטוני מצלמות האבטחה בצעיר נצרת בשם איימן כרבאלי שנראה כי הוא גונב טלפונים ניידים. לאחר שהגיע פעם נוספת לביקור בבית החולים עקבו אחריו מאבטחים סמויים ועצרו אותו שברשותו טלפון נייד. על כרבאלי נגזרו בשבוע שעבר 3 חודשי מאסר בפועל בגין הגניבה.

בני קלר, הממונה על הביטחון ברמב"ם מספר על תופעה החוזרת מדי פעם בבית החולים. "לפני כמה שנים", נזכר קלר, "תושב אחד מכפרי הצפון נהג לכייס דרך קבע ארנקים של מאושפזים מטופלים ומבקרים בבית החולים". לאחר שהאיש כבר נשפט ונשלח למאסר הופתע קלר לראות אותו שוב בבית החולים - חוזר על התרגיל המוכר.