אלמונים ירו על רכבו של פרקליט פליסיאן

שלושה קליעים נורו על רכבו של עו"ד משה יוחאי, פרקליטו של חגי פליסיאן, שבועיים בלבד לאחר שאלמונים השחיתו את רכבו בהוד השרון. יוחאי שהה בביתו בעת הירי וכוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום פתחו בחקירה. "מאז פרשת הברנוער זה כל מה שאני מקבל", אמר עו"ד יוחאי לחדשות 2 Online

הפגיעה הקודמת ברכבו של עו"ד יוחאי (חדשות 2)

בפעם השנייה בתוך שבועיים פגעו אלמונים במכוניתו של עו"ד משה יוחאי, פרקליטו של חגי פליסיאן: מספר קליעים נורו (ג') לעבר רכבו של יוחאי, בשעה שזה שהה בביתו שבהוד השרון. יוחאי שמע את קולות הירי ומיהר לצאת לחניה, שם הבחין בשלושה קליעים שפגעו במכוניתו. כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום החלו בחקירת נסיבות המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מאז פרשת הברנוער - זה כל מה שאני מקבל", אמר הלילה הפרקליט לחדשות 2 Online. לפני כשבועיים, יממה לאחר שהפרקליטות הודיעה כי היא חוזרת בה מכתב האישום נגד פליסיאן, הושחתה בפעם הראשונה מכוניתו של עו"ד יוחאי.

רכבו של יוחאי אחרי הפגיעה הקודמת (חדשות 2)

גם בפעם הקודמת גילה עורך הדין את הנזקים במכוניתו כשיצא מביתו. צמיגי מכוניתו נוקבו וכן נופצו הזגוגיות הקדמית והאחורית. בתוך הרכב נמצאה אבן שככל הנראה שימשה את המשחיתים. "מדובר בחציית קווים", אמר אז.

"לא ייתכן שכשמבוטל כתב אישום יש שנאה כה גדולה כלפי מי שהיה הנאשם ובוודאי שלא כלפי סנגורו", הוסיף יוחאי. "אני קורא למשטרה לבדוק היטב מי ביצע את המעשה הזה, ולבחון האם יש קשר למקורביו של עד המדינה, שכעת מוצא עצמו בפני כתב אישום".