הורי הנערים החשודים באונס קבוצתי של נערה: היחסים היו בהסכמה

ההורים התאספו מחוץ לתחנת המשטרה בצפון ת"א בהמתנה לבניהם שישוחררו למעצר בית. אביו של אחד מהם אמר: "יש להם את אותו השכל ואותה החשיבה". הערכה במשטרה: הנערים ישוחררו עוד הערב למעצר בית

מחוץ לתחנת המשטרה בתל אביב התאספו היום (ג') משפחותיהם של הנערים, שנעצרו הבוקר בחשד לאונס קבוצתי של נערה בת 13 בעיר, כשהם ממתינים מחוץ לתחנה לבניהם שישוחררו למעצר בית. אחד האבות סיפר לחדשות 2 Online: "היחסים היו בהסכמה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כמעט כל ההורים שהגיעו לתחנת המשטרה הסכימו לדבר עם כל התקשורת שהיו במקום. אחד מהם סיפר: "בני בן 14. היא בגיל שלו והוא בגיל שלה. יש להם אותו השכל ואותה החשיבה. הוא לא בוגר וחכם ממנה". האב הוסיף: "כמו כל נער בגילו, ברגע שהיא מוכנה לקיים יחסי מין אז גם הוא מוכן".

לפי שעה, במשטרה מעריכים כי הנערים ישוחררו למעצר בית ולא יבלו את הלילה בתא המעצר. עורך דינו של אחד הנערים, שגיא זני, אמר כי הוא "מקווה שהפארסה הזאת תיפסק ושהם ישוחררו, כי אין במעשיהם שום דבר פלילי".

בשבועיים האחרונים התנהלה חקירה סמויה בפרשה בתחנת תל אביב צפון, שהפכה גלויה עם מעצרם של הנערים - בני 17-13 - החשודים בביצוע מעשים מגונים ובאונס. מהחקירה עולה כי במהלך החודשים האחרונים החשודים נהגו להיפגש עם הקטינה במקומות שונים וקיימו איתה יחסי מין תוך ביצוע מעשים מגונים בה. גורם במשטרה אמר כי ייתכנו מעצרים נוספים בפרשה.

"המשטרה מיהרה לעצור"

"עצרו את מרשי הבוקר ואני מקווה שהוא ישוחרר מאחר שהחלק שלו הוא שולי לחלוטין. הוא לא ניצל לרעה את הנערה", אמר עו"ד יאיר רגב, שמייצג את אחד הנערים. עורך הדין אייל שמואלביץ, המייצג חשוד אחר, אמר: "מרשי כופר במיוחס לו. הוא ילד בן 14 שמצוי בהלם מכל המצב ומהתנהלות המשטרה, שמיהרה לעצור אותו לשווא".

גם עו"ד דורית גיטרמן, שמייצגת נער נוסף, תיארה את ההלם שבו הוא שרוי בעקבות המעצר: "הלקוח שלי פשוט המום מכל מה שמתחולל עכשיו סביבו. אין לו כל יד ורגל בדבר מלבד הכרות שטחית עם הנערה".