אמו של אחד הנערים החשודים באונס בת 13: "בני לא יכול לפגוע בציפור"

הבוקר נחשף כי שבעה נערים בגילאי 17-13 נעצרו בתום חקירה סמויה של תחנת משטרת צפון ת"א בחשד לאונס ולביצוע מעשים מגונים בקטינה בת 13. אמו של אחד הנערים החשודים שנחקרו: "הוא קיים איתה יחסי מין פעם אחת וזה היה מרצונה"

"לא יכול לפגוע בציפור". אילוסטרציה (רויטרס)

לאחר שהבוקר (ג') פורסם לראשונה בחדשות 2 Online כי שבעה נערים מאזור תל אביב נעצרו בחשד שאנסו נערה בת 13, אמו של אחד מהם מגיבה וטוענת כי לא מדובר באונס, אלא ביחסי מין בהסכמה. "בני לא מסוגל לפגוע בציפור", הדגישה האם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני יודעת שגם בני טובים יכולים לאנוס ואם באמת היה כאן אונס מגיע לכל מי שהיה מעורב להיענש", ציינה אמו של הנער החשוד, "אבל אני מכירה את הבן שלי. הוא קיים איתה יחסי מין רק פעם אחת וזה היה מרצונה".

שבעת הנערים החשודים נחקרו הבוקר ויובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט לנוער בעיר.

בשבועיים האחרונים התנהלה חקירה סמויה בפרשה בתחנת תל אביב צפון, שהפכה גלויה עם מעצרם של הנערים - בני 17-13 - החשודים בביצוע מעשים מגונים ובאונס. מהחקירה עולה כי במהלך החודשים האחרונים החשודים נהגו להיפגש עם הקטינה במקומות שונים וקיימו איתה יחסי מין תוך ביצוע מעשים מגונים בה. גורם במשטרה אמר כי ייתכנו מעצרים נוספים בפרשה.

"המשטרה מיהרה לעצור"

"עצרו את מרשי הבוקר ואני מקווה שהוא ישוחרר מאחר שהחלק שלו הוא שולי לחלוטין. הוא לא ניצל לרעה את הנערה", אמר עו"ד יאיר רגב, שמייצג את אחד הנערים. עורך הדין אייל שמואלביץ, המייצג חשוד אחר, אמר: "מרשי כופר במיוחס לו. הוא ילד בן 14 שמצוי בהלם מכל המצב ומהתנהלות המשטרה, שמיהרה לעצור אותו לשווא".

גם עו"ד דורית גיטרמן, שמייצגת נער נוסף, תיארה את ההלם שבו הוא שרוי בעקבות המעצר: "הלקוח שלי פשוט המום מכל מה שמתחולל עכשיו סביבו. אין לו כל יד ורגל בדבר מלבד הכרות שטחית עם הנערה".