שבעה נערים נעצרו בחשד לאונס נערה בת 13 בתל אביב

הנערים, בגילאי 17-13, נעצרו בתום חקירה סמויה של תחנת משטרת צפון ת"א בחשד לאונס ולביצוע מעשים מגונים בקטינה בת 13. מהחקירה עולה, כי הם פעלו בשיטת "חבר מביא חבר", נהגו להיפגש עמה במקומות שונים ולקיים יחסי מין‎

אילוסטרציה (רויטרס)

שוב חשד לפרשת אונס קבוצתי באזור המרכז: שבעה נערים מאזור תל אביב נעצרו הבוקר (ג') על ידי משטרת מחוז תל אביב בחשד שאנסו נערה בת 13. הם נחקרים ויובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט לנוער בעיר. כך נודע לראשונה לחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשבועיים האחרונים התנהלה חקירה סמויה בפרשה בתחנת תל אביב צפון, שהפכה גלויה עם מעצרם של הנערים - בני 17-13 - החשודים בביצוע מעשים מגונים ובאונס. מהחקירה עולה כי במהלך החודשים האחרונים החשודים נהגו להיפגש עם הקטינה במקומות שונים וקיימו איתה יחסי מין תוך ביצוע מעשים מגונים בה. גורם במשטרה אמר כי ייתכנו מעצרים נוספים בפרשה.

עו"ד יאיר רגב (יח"צ)

"עצרו את מרשי הבוקר ואני מקווה שהוא ישוחרר מאחר שהחלק שלו הוא שולי לחלוטין. הוא לא ניצל לרעה את הנערה", אמר עו"ד יאיר רגב, שמייצג את אחד הנערים. עורך הדין אייל שמואלביץ, המייצג חשוד אחר, אמר: "מרשי כופר במיוחס לו. הוא ילד בן 14 שמצוי בהלם מכל המצב ומהתנהלות המשטרה, שמיהרה לעצור אותו לשווא".

גם עו"ד דורית גיטרמן, שמייצגת נער נוסף תיארה את ההלם שבו הוא שרוי בעקבות המעצר: "הלקוח שלי פשוט המום מכל מה שמתחולל עכשיו סביבו. אין לו כל יד ורגל בדבר מלבד הכרות שטחית עם הנערה".

בדצמבר האחרון פתחו במרחב דן של המשטרה בחקירה נגד 5 נערים בני 14-15, בחשד שאנסו נערה בת 12 בשטח בית ספר באזור המרכז. על פי החשד, חלק מהנערים הכירו את הנערה, קבעו איתה להיפגש באחת הכיתות ואז אנסו אותה. בינואר האחרון הוגשו כתבי אישום נגד 11 נערים המעורבים בפרשה בגין תקיפה מינית.