כך פורק "המבצר" שבנה העבריין על גג הבניין המשותף

אבי ביטון, יד ימינו של שלום דומרני שרק לפני כמה חודשים נפצע קשה בניסיון חיסול, הפך את גג בניין המגורים שבו הוא מתגורר באשקלון ליעד מבוצר - במטרה למנוע גישה ממי שירצה לפגוע בו. הוא פרס גדרות תיל, הציב דלתות ביטחון מברזל ומנע כל גישה לגג משכניו. השבוע החליטה המשטרה לשים לזה סוף, כך זה נראה

במשך שנים נאלצו עשרות משפחות בבניין מגורים באשקלון לסבול את גדרות התיל עמודי הברזל ודלתות הביטחון הכפולות שמנעו מהם כל גישה לגג. זאת, בשל העובדה שהעבריין אבי ביטון, יד ימינו של שלום דומרני, מתגורר באותו בניין. השבוע החליטו במשטרת אשקלון לפרק את "המבצר" שהקים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביטון, שנפצע קשה לפני שלושה חודשים בפיצוץ רכבו באשקלון ושתי רגליו נקטעו, חושש כבר זמן רב שינסו לחסלו. לכן, הוא השתלט - על פי החשד - על גג הבניין שבו הוא מתגורר, הציב עשרות עמודי ברזל ופרס ביניהם גדרות תיל, כדי לא לאפשר למחסלים להגיע אליו
מהגג.

בנוסף, לטענת המשטרה, הציב ביטון דלתות ביטחון מברזל שהפרידו בין הגג לשאר הבניין ובכך מנע גישה אליו ולא אפשר לדיירי הבניין לעלות אל הגג מדי פעם כדי לתקן דודי שמש שנפגעו או את המעלית‎.

הדיירים נושמים לרווחה (עיריית אשקלון)

השבוע, במבצע משולב של עיריית אשקלון והמנהלת לתיאום פעולות אכיפה במשטרה, עלו שוטרי תחנת אשקלון אל הגג, חתכו את עמודי הברזל, הסירו את גדרות התיל ושברו את הדלתות לאחר מאמץ רב‎.

במשטרה הסבירו כי מדובר בשלב נוסף במסגרת המאבק במשפחות הפשע ואמרו שביטון נחשב לחלק חשוב ומרכזי בארגון של דומרני‎.