"הפרופסור המטורף" התגלה בפתח תקווה

שתי נערות נבהלו כשאדם זר נעמד למולן ברחוב וחשף את איבר מינו. הן החלו להימלט ובמנוסתן פגשו שוטר מג"ב שפתח במרדף לאיתור החשוד. הוא ניסה להשתלט עליו וזה, עפ"י החשד, ניסה לנשוך אותו. לאחר שנעצר גילתה התעודה - מדובר בלא פחות מאשר פרופסור

הפרופ' ניסה לנשוך ונעצר. אילוסטרציה (רויטרס)

האלמוני שנתפס לאחר שחשף את איבר מינו בפני שתי קטינות בנות 16 בפתח תקווה - התברר כפרופסור. כעת בודקים במשטרה האם החשוד היה מעורב באירועים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנערות ישבו לדבר ליד ביתה של אחת מהן בשכונת פג'ה בפתח תקווה כשהבחינו באדם זר נועץ בהן מבטים. לפתע החל האיש להתקרב לעברן. בעודן מנסות להתרחק ולעזוב את המקום ראו כי האלמוני, מבלי לומר דבר, חשף את איבר מינו מולן.

שתי הבנות נבהלו והחלו להימלט. למזלן, כעבור מספר מטרים פגשו בשוטר מג"ב בחופשה, שבזמנו הפנוי מתנדב גם בתחנת המשטרה בעיר. השוטר הרגיע את הנערות ואחרי שדובב אותן סיפרו לו על שהתרחש זה עתה.

כששמע את הדברים פתח במרדף אחר האיש, תוך שהוא מזעיק כוחות נוספים מתחנת המשטרה המקומית. בסופו של דבר תפס את החשוד. במהלך ניסיון ההשתלטות ניסה הפרופסור על פי החשד לנשוך אותו. ניידת שיטור עירוני שהיתה במקום סייעה לו וביחד הצליחו להביא למעצרו של האיש.

במשטרה פתחו בחקירה ואז התברר כי מדובר בתושב השרון המחזיק בתעודה של פרופסור.