גנב טלפון נייד – ושילם על כך במקום עבודתו

לקוח שהגיע לשכפל מפתחות בחנות במרכז ירושלים גילה לפתע כי הטלפון הנייד שלו נעלם. יחד עם המוכר צפה בסרטוני מצלמות האבטחה – שם גילו השניים כי עובד במסעדה הסמוכה עומד מאחורי הגניבה. הם מיהרו למסעדה, שם נאלץ העובד להשיב את הטלפון וגם לספוג עונש כבד ממעסיקו

לקוח הגיע לחנות טמבור ברחוב שלומציון בירושלים כדי לשכפל מפתח והבחין לפתע כי הטלפון הנייד שלו נעלם. מצלמות האבטחה הובילו אל עובד במסעדה הסמוכה. בעל המסעדה לא היסס ופיטר אותו במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש ביום שלישי שעבר. בעל הסלולרי, שהמכשיר שלו היה מחובר לצרור המפתחות, פירק את הטלפון הנייד מהצרור ומסר את המפתחות לשכפול. את הנייד השאיר ללא השגחה על הדלפק.

אז נכנס אדם אחר אל החנות, וכשזיהה את הטלפון מונח על הדלפק הכניס אותו לכיסו בזריזות - מבלי שאיש ישים לב. "הוא נכנס כדי לקנות משהו למסעדה, בזמן שהשותף שלי הכין את המפתח והלקוח יצא לעשן", סיפר אלעד רחמים, בעליה של החנות. "הבחור פשוט ניצל את הרגע".

כשהמוכר והלקוח הבינו כי הטלפון נעלם הם ניגשו אל תיעוד מצלמות האבטחה - שם ראו את עובד המסעדה הסמוכה בשעת מעשה. השניים מיהרו אל מקום עבודתו ומצאו את הגנב.

"מובן שהפועל הכחיש בהתחלה", אמר רחמים, "אבל לאחר שהבין שעלו עליו התחנן שלא נזמין משטרה והחזיר את הנייד". הלקוח החליט שלא להגיש תלונה במשטרה ובסופו של יום נשאר החשוד בלי הטלפון - ובלי עבודה.