חשד: טכנאי גז גרם לדליפה בבית זוגתו לשעבר

צוותי כיבוי שהגיעו לדירה ברחוב דהומיי בירושלים הבחינו כי מישהו גרם לדליפה מכוונת בצנרת הגז בבית. בעלת הדירה דיווחה למשטרה כי בן זוגה לשעבר, טכנאי גז במקצועו, איים עליה כי יפגע בה. המשטרה עצרה את האיש, שהורחק מביתה למשך חצי שנה

המכלים שדלפו בי-ם (אודי גל)

טכנאי גז מירושלים נעצר אתמול (ג') בחשד שחיבל בצנרת הגז בביתה של בת זוגו לשעבר, ברחוב דהומיי בעיר. בעקבות ריח הגז החריף, דיווחה האישה למשטרה, שהזעיקה את כוחות הכיבוי. צוות כיבוי והצלה שהגיע למקום, הבחין בדליפה ממכלי הגז - דליפה שהייתה עלולה להסתיים באסון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוות הכיבוי מצא כי הדליפה נוצרה כתוצאה משחרור הצנרת, המחוברת למכלים. בנוסף, במקום היו מכלי גז שהופלו על הרצפה. לטענת צוותי הכיבוי, בעקבות הדליפה הצטברה כמות גז הקרובה לרמת הסיכון. לדברי בעלת הדירה, בן זוגה לשעבר, טכנאי גז במקצועו, חיבל בצנרת לאחר שאמש הגיע לביתה ואיים עליה שיפגע בה. לטענת האישה, בעבר החשוד כבר שרף את הבית שלה.

אודי גל, מפקד כוחות הכיבוי שהגיע למקום, סיפר לחדשות 2 Online כי "ראינו צנרת גז שמישהו שיחק איתה ושחרר אותה. היו מכלים זרוקים על הרצפה. לטענת גל, במקום נמנע אסון גדול. "אם היינו מגיעים שעתיים מאוחר יותר, זה היה מגיע למצב של פיצוץ", אמר גל. "הגענו למקום וסגרנו את הברזים. הגברת סיפרה על בן זוגה שאיים עליה והשתולל".

המכלים שהופלו על הרצפה (אודי גל)

המשטרה עצרה את בן הזוג לשעבר, החשוד בחבלה מכוונת בביתה של האישה. ממשטרת ירושלים נמסר כי מבדיקת המקרה, האישה התלוננה כי בן זוגה לשעבר הציץ דרך החלון ואיים עליה. החשוד הורחק למשך 180 יום.