19 נעצרו בחשד לפדופיליה ברשת

עובד במשרד ממשלתי, עובד בתאגיד מים ומאמן קבוצת ילדים בספורט הם רק חלק מ-19 העצורים בחשד לפדופיליה ברשת. על פי החשד הם יצרו קשר עם אדם שהציג עצמו כבת 13 וניהלו עמו שיחות בעלות אופי מיני

פדופיליה ברשת, אילוסטרציה (רויטרס)

המאבק בעברייני הרשת נמשך: בלשי יחידת ההונאה במחוז מרכז של המשטרה פשטו הבוקר (ד') על בתיהם של 19 חשודים בעבירות פדופיליה ועצרו אותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד הם ניהלו שיחות בעלות אופי מיני עם אדם שהתחזה לילדה בת 13. בחיפוש שנערך בבתיהם נתפסו חומרי מחשב שלהערכת המחשבה מכילים ראיות על פעילותם.

מי שאחראי לתפיסת החשודים הוא אבי דוביצקי, אדם שעובד באופן עצמאי לאיתור עברייני רשת. בין החשודים, כולם מאזור המרכז והשפלה, עובד במשרד ממשלתי, עובד בתאגיד מים ומאמן קבוצת ילדים בספורט. "אני מקווה שאחרי מעצרם, הרשת תהיה בטוחה יותר לילדים ולילדות, והכי חשוב שההורים יפקחו עין ושהכנסת תחוקק חוקים נגד התופעה", אמר דוביצקי בשיחה עם חדשות 2 Online.

לדבריו, "מדובר באנשים מסוכנים שישבו יום ולילה וחיפשו ילדות בצ'ט להיפגש איתם. רובם שלחו לי תמונות מיניות שלהם וביקשו תמונות עירום ואף סיפרו שנפגשו עם קטינים אחרים".

במשטרה מציינים כי החקירה היא המשך ישיר לפעילות היחידה כנגד עברייני פדופיליה, ושמטרה מוגדרת נוספת של המבצע היא להעלות את מודעות ההורים לנושא הסכנות שאורבות לילדיהם ברשת.