חשד לרצח: גופה נמצאה בדירה בלב ת"א

גופת גבר ועליה סימני אלימות נמצאה בצהריים ברחוב דיזנגוף בלב תל אביב. כוחות גדולים של משטרה והצלה הוזעקו למקום. ההערכה היא שהרקע לאירוע פלילי

חשד לרצח: גופת גבר בן 39 ועליה סימני אלימות נמצאה בדירה אותה הוא משכיר ברחוב דיזנגוף 66 בתל אביב. כוחות גדולים של משטרה וכוחות הצלה הוזעקו למקום והחלו לחקור את נסיבות המקרה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה אמרו שהגבר מוכר למשטרה מתחום הסמים ועל כן ההערכה היא שהרקע לאירוע פלילי. הגופה התגלתה לאחר שבעל הדירה הגיע לקומה השלישית בבניין כי לא הצליח ליצור קשר עם השוכר. כשהנרצח לא נענה לדפיקות הדלת הוא הזמין פורץ, נכנס לדירה וזיהה אותו מוטל באחד מחדרי הבית. ליד הגופה התגלו מספריים, שעל פי החשד שימשו את הרוצח.

"החקירה נמצאת בראשיתה ואנו בודקים מספר כיוונים אפשריים", אמר מפקד תחנת לב ת"א, ניצב משנה יאיר חצרוני. רונן כהן, פרמדיק מד"א מרחב דן סיפר כי קצת אחרי 13:00 בצהריים נקרא למקום: "הגענו ומצאנו בחור מחוסר הכרה עם פגיעות קשות בפלג גופו העליון. ניסינו לבצע פעולות החייאה אבל נאלצנו לבסוף לקבוע את מותו".

לא המקרה הראשון השבוע

שלשום אישה כבת 30 נמצאה כשהיא ירויה בפלג גופה העליון וללא רוח חיים בחנייה של בית מגורים ברחוב דרך לוד הירוקה בלוד.

האירוע התרחש בשעה 23:20. מחקירה ראשונית עולה כי ככל הנראה ירדה האישה מרכבה - ואז נורתה. צוות של מגן דוד אדום שהועזק למקום קבע את מותה במקום. במקביל, התקבל דיווח על רכב שעולה באש ובמשטרה חושדים כי מדובר ברכב בו נמלטו היורים מהזירה.

באותו הערב נדקר צעיר בן 20 בקטטה שפרצה בכניסה לבניין מגורים ברחוב השחם באילת. אחת השכנות מצאה את הצעיר כשהוא שרוע ומדמם על המדרגות והזעיקה את מגן דוד אדום והמשטרה.

צוות של מגן דוד אדום פינה את הצעיר כשהוא במצב אנוש, תוך כדי ניסיונות החייאה, לבית החולים והועבר לחדר הלם - שם קבעו הרופאים את מותו.