חשד לרצח בלוד: בת 30 נורתה למוות

אישה, שמשפחתה מוכרת למשטרה, נמצאה כשהיא מוטלת בחנייה של בניין מגורים, ירויה בפלג גופה העליון וללא רוח חיים. במקביל, דווח על רכב שעלה באש בסמוך ובמשטרה חושדים כי מדובר במכונית בה נמלטו היורים מהמקום

צוות מד"א הוזעק למקום. ארכיון (חדשות 2)

אישה כבת 30 נמצאה כשהיא ירויה בפלג גופה העליון וללא רוח חיים בחנייה של בית מגורים ברחוב דרך לוד הירוקה בלוד. משפחתה של האישה מוכרת למשטרה שפתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בשעה 23:20. מחקירה ראשונית עולה כי ככל הנראה ירדה האישה מרכבה - ואז נורתה. צוות של מגן דוד אדום שהועזק למקום קבע את מותה במקום. במקביל, התקבל דיווח על רכב שעולה באש ובמשטרה חושדים כי מדובר ברכב בו נמלטו היורים מהזירה.

מוקדם יותר הערב נדקר צעיר בן 20 בקטטה שפרצה בכניסה לבניין מגורים ברחוב השחם באילת. אחת השכנות מצאה את הצעיר כשהוא שרוע ומדמם על המדרגות והזעיקה את מגן דוד אדום והמשטרה.

צוות של מגן דוד אדום פינה את הצעיר כשהוא במצב אנוש, תוך כדי ניסיונות החייאה, לבית החולים והועבר לחדר הלם - שם קבעו הרופאים את מותו.

"כשהגענו למקום ראינו בכניסה לבניין צעיר כבן 20 מוטל כשהוא מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק ועם סימני דקירה בפלג גופו העליון", סיפר פרמדיק מד"א רומאו רודלסקו. "הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני במקום ופינינו אותו תוך פעולות החייאה לבית החולים יוספטל כשמצבו אנוש".

המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע ועדיין לא ברור האם הצעיר שנדקר בבניין גם מתגורר במקום. טרם נעצרו חשודים בדקירה.

זירת רצח. ארכיון (AP)

אמש דקר גבר כבן 39 את אמו ואחותו בתמרה שבגליל. האם, בשנות ה-70 לחייה, נדקרה בפלג גופה העליון ופונתה במצב קשה. האחות נדקרה גם היא בפלג גופה העליון, ופונתה במצב בינוני.

המשטרה הצליחה לעכב את החשוד בדקירה, שהועבר לחקירה בתחנת שפרעם. במשטרה הבהירו כי טרם התבררה הסיבה לדקירה.