חשד לרצח: בן 20 נדקר למוות באילת

בקטטה שפרצה בכניסה לבניין מגורים ברחוב השחם באילת נדקר צעיר כבן 20 בפלג גופו העליון ונפצע באורח אנוש. הוא פונה לבית החולים יוספטל תוך כדי מאמצי החייאה, אך מת בבית החולים. המשטרה פתחה בחקירת האירוע, טרם נעצרו חשודים במעשה

זירת רצח. ארכיון (AP)

צעיר בן 20 נדקר הערב (ש') ונפצע באורח אנוש בקטטה שפרצה בכניסה לבניין מגורים ברחוב השחם באילת. פרמדיקים של מד"א פינו את הפצוע לבית החולים יוספטל בעיר - שם נקבע מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחת השכנות היא שמצאה את הצעיר כשהוא שרוע ומדמם על המדרגות והזעיקה את מגן דוד אדום ומהמשטרה. הצעיר פונה, כשהוא דקור בפלג גופו העליון, תוך כדי ניסיונות החייאה לבית החולים והועבר לחדר הלם - שם קבעו הרופאים את מותו.

"כשהגענו למקום ראינו בכניסה לבניין צעיר כבן 20 מוטל כשהוא מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק ועם סימני דקירה בפלג גופו העליון", סיפר פרמדיק מד"א רומאו רודלסקו. "הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני במקום ופינינו אותו תוך פעולות החייאה לבית החולים יוספטל כשמצבו אנוש".

המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע ועדיין לא ברור האם הצעיר שנדקר בבניין גם מתגורר במקום. טרם נעצרו חשודים בדקירה.

אמש דקר גבר כבן 39 את אמו ואחותו בתמרה שבגליל. האם, בשנות ה-70 לחייה, נדקרה בפלג גופה העליון ופונתה במצב קשה. האחות נדקרה גם היא בפלג גופה העליון, ופונתה במצב בינוני.

המשטרה הצליחה לעכב את החשוד בדקירה, שהועבר לחקירה בתחנת שפרעם. במשטרה הבהירו כי טרם התבררה הסיבה לדקירה.