עכו: נעצר חשוד בירי בנערה בת 14

שעות לאחר שתושבת עכו בת 14 נפצעה מירי בעיר, עצרו חוקרי תחנת עכו צעיר בן 20 בחשד כי היה מעורב בירי. במשטרה בודקים האם הנערה נפגעה מכדור תועה שנורה במהלך סכסוך בין עבריינים. מצבה של הנערה, שתחילה הוגדר קשה, התייצב והוא מוגדר כעת קל-בינוני

זירת הירי בעכו (רפעת עכר)

חוקרי משטרת עכו עצרו בשעות הצהריים (שבת) תושב העיר כבן 20, בחשד כי היה מעורב בירי שבו נפגעה לפנות בוקר קשה נערה בת 14. הנערה נותחה הבוקר בבית החולים בנהריה ומצבה מוגדר כעת קל-בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבדיקה ראשונה של המשטרה עולה כי סמוך לשעה 4:00 לפנות בוקר נפגעה הנערה בפלג גופה העליון, ככל הנראה כתוצאה מפגיעת כדור תועה. על פי הדיווח, הנערה שמעה קולות ירי והציאה את ראשה מהחלון, אז נפגעה. עם זאת, במשטרה מדגישים כי חקירת האירוע נמשכת ונסיבות הירי נבדקות.

בבית החולים גליל מערבי התברר הבוקר כי פציעתה של הנערה קשה פחות משחששו תחילה. "טיפלנו בנערה בת 14 שהובאה לחדר המיון עם פגיעה בפניה ובפיה", אמר ד"ר אתגר שילה. "מדובר בהמון מזל בשל המיקום של הפגיעה", הדגיש.

"שמענו יריות ואחרי דקות שמענו צעקות", סיפר לחדשות 2 Online שכן של הנערה. "יצאנו במהירות לכיוון הצעקות ונבהלנו לגלות שהילדה מדממת עם כדור בפלג גופה העליון. ישר דיווחנו למשטרה ולמד"א". תושבי השכונה מספרים כי זה אינו המקרה הראשון בו נורו יריות בשכונה. לטענתם מדובר בניסיון של עבריינים להפחיד עבריינים אחרים המתגוררים באזור בו בוצע הירי.