חשד: דרור אלפרון הצית חנות של סלולרי

בן משפחת הפשע המוכר נעצר לאחר שלפי החשד היה מעורב בהצתה של חנות של עבריין אחר - לא הרחק מהחנות שבבעלותו. במשטרה חושדים כי הסיבה להצתה היתה תחרות בין השניים. שרידי DNA על חפץ קשר לכאורה גם את שותפו לעסק למעשה, ובמשטרה מבקשים לחקור בנוסף את אחיו הקטן של אלפרון. מעצרו הוארך בארבעה ימים

שוב בביהמ"ש. אלפרון, ארכיון (חדשות 2)

הותר לפרסום כי דרור אלפרון, בן משפחת הפשע, נעצר אתמול (ד') בחשד למעורבות בהצתה של חנות טלפונים ניידים ברעננה בחודש ספטמבר האחרון. בבעלותו של העבריין המוכר חנות בעלת אופי דומה במרחק קצר מזו שהוצתה, ובמשטרה מבקשים לברר האם המניע להצתה היה תחרות בין החנויות. היום האריך בית משפט השלום בפתח תקווה את מעצרו בארבעה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שלשום עצרה המשטרה את עמוס גדידיאן, שותפו לעסק של אלפרון, לאחר שנמצאה ראייה שקושרת אותו לכאורה לעבירה, בית משפט השלום בכפר סבא האריך את מעצרו בחמישה ימים עד ליום ראשון.

עם התקדמות החקירה החליטו במשטרה לעצור את שותפו לעסק, אלפרון, ועתה מבקשים במשטרה לחקור גם את אחיו הקטן.

"מרשי טוען שאין לו שום קשר לאותה הצתה שהתרחשה ברעננה", אמר לחדשות 2 online עו"ד דוד בוחבוט שמייצג את אלפרון. "המשטרה עצרה את השותף שלו בעסק וכעת החליטו לעצור גם אותו כדי להפעיל עליו לחץ".

"גם סניף בית הקפה הסמוך - נשרף"

עו"ד אילן אזולאי, המייצג את עמוס גדידיאן, ציין כי "המשטרה טוענת שהחשודים ביקשו מבעל העסק לסגור, וכשסירב הם החליטו לשרוף אותו. באותו המקרה גם סניף בית הקפה הסמוך נשרף".

לדבריו, גדידיאן נעצר שלשום לאחר שנמצא די.אן.איי על חפץ, שלטענת המשטרה, קשר אותו לאירוע - אך הוא מכחיש כל קשר לפרשת ההצתה. "לא היה לו שום מניע להצית", טען עורך הדין. אלפרון עצמו הובא היום להארכת מעצר.