תינוק אושפז עם דימום מוחי, החשד: המטפלת טלטלה אותו

בן חצי שנה הובהל לבית החולים עם פרכוסים ופגיעה בראשו. מצבו קל עד בינוני. עדותם של ההורים הובילה אל המטפלת שנעצרה בחשד כי טלטלה אותו. בחקירתה טענה כי בזמן שהאכילה אותו נחנק התינוק והיא ניסתה להוציא את האוכל מגופו

התינוק סבל מדימום בראשו. אילוסטרציה (רויטרס)

תינוק כבן חצי שנה אושפז אתמול (ד') עם דימום בראשו בבית החולים שניידר בפתח תקווה. מצבו מוגדר קל עד בינוני. הבוקר נעצרה המטפלת שלו בחשד כי היא זו שגרמה לפגיעה הקשה לאחר שטלטלה אותו. המשטרה פתחה בחקירה. בית משפט השלום בפתח תקווה האריך בצהריים את מעצרה של החשודה ביממה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש אתמול בסביבות השעה 15:00. המטפלת, תושבת השרון, שעובדת מזה מספר שבועות בבית המשפחה, הגיעה כמדי יום אל הבית והאכילה את התינוק. לטענתה, בשלב מסוים הבחינה כי התינוק אינו מגיב, נחנק ומאבד את ההכרה. היא נבהלה ואחד השכנים ששמע את הצעקות הזעיק למקום אמבולנס של מגן דוד אדום.

בתחילה הועבר התינוק לבית החולים מאיר בכפר סבא כשהוא סובל מפרכוסים ומשם פונה לבית החולים שניידר לילדים בפתח תקווה. הרופאים שבדקו אותו זיהו כי הוא סובל מדימום והוא הועבר ליחידה לטיפול נמרץ. המשטרה גבתה עדות מההורים שהובילה בסופו של דבר לזימונה של המטפלת לעדות במשטרת כפר סבא - שבסופה נעצרה.

בחקירתה טענה המטפלת כי ניסתה להוציא מהתינוק את האוכל כשנחנק ולא רצתה לפגוע בו. במשטרה פתחו בחקירה וייבדקו את גרסתה לאירועים.