בן למשפחת פשע נעצר בחשד למעורבות בהצתת חנות

עבריין מוכר חשוד במעורבות בהצתת חנות טלפונים ברעננה. הוא נעצר על ידי שוטרי תחנת כפר סבא, אך בחקירתו הכחיש כל מעורבות: "אני לא קשור לשום פרשה", אמר לחדשות 2 Online. אחד מאנשיו נעצר אף הוא בחשד להצתת החנות ומעצרו הוארך בחמישה ימים

אילוסטרציה (shutterstock)

בן למשפחת פשע מוכרת נעצר הערב (ד') בתחנת כפר סבא, בחשד למעורבות בהצתת חנות טלפונים ברעננה. מחר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, החשוד ואנשיו, שהקימו בחודשים האחרונים עסק של חנויות טלפונים, איימו על בעל חנות דומה ברעננה ודרשו ממנו לעזוב את המקום. לאחר שבעל החנות, תושב מרכז הארץ, סירב לסגור את בית העסק שלו, הציתו אלמונים את החנות.

בעקבות כך נפתחה חקירה סמויה ביחידת הלוחמה בפשיעה של משטרת כפר סבא, והחקירה הובילה למעצר אחד מאנשיו של הבן למשפחת הפשע. בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום את מעצרו של החשוד בחמישה ימים, זאת בשל גילוי די.אן.איי בחנות שהוצתה, שככל הנראה שייך לו.

החשוד: "מנסים לתפוס כותרות על גבי"

עו"ד אילן אזולאי (חדשות 2)
בהמשך לכך, נעצר הערב בפתח תקווה הבכיר בעולם התחתון. הוא הגיע לתחנה מלווה בבלשים, כשהוא צולע בעקבות תאונת דרכים שעבר. הוא סירב לשתף פעולה עם המשטרה, ואמר לחדשות 2 Online: "המשטרה יצאה מגדרה. אני לא קשור לשום פרשה. מנסים לתפוס כותרות על גבי. לא הצתתי שום חנות".

פרקליטו של החשוד, עו"ד אילן אזולאי, הוסיף וציין: "מרשי מכחיש כל קשר לפרשה. הוא מנסה להתרחק מהעבר שלו, אבל במשטרה לוקחים אותו לחקירה על כל דבר קטן. אני מאמין שישחררו אותו".