המתלונן נגד מני נפתלי נחקר באזהרה

שכנם של קרובי אב הבית לשעבר במעון רה"מ הגיש נגדו תלונה לאחר שראה אותו מביא ארגזי מזון לבני משפחתו - וחשד כי מדובר בגניבה. המתלונן הוזהר במשטרה על כך שנמצאו פערים משמעותיים בין התצהיר שהגיש לעדותו בעל פה. הנושא הועבר לבחינת הפרקליטות - וייתכן כי ייחקר האם הייתה יד מכוונת שהובילה להגשת התלונה

גנב מצרכים? מני נפתלי (חדשות 2)

פערים בתלונה נגד מני נפתלי: לאחר שהגיש תלונה נגד אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה בטענת חשד לגניבה, נחקר המתלונן באזהרה במשטרה. במהלך מסירת התלונה התגלה פער בין העדות בעל פה לבין התצהיר שהגיש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסתירות שנמצאו מצביעות לכאורה על בעייה באמינותו של המתלונן ולפיכך בפרקליטות ובמשטרה יידרשו להחליט האם לחקור את האפשרות שיש יד מכוונת או גורם שסייע ודחף להגשת התלונה. במהלך החקירה אמר המתלונן שלא הוא כתב את התצהיר, אלא רק חתם עליו.

סוגיית הסתירות בין העדות לתצהיר הועברה לבחינת הפרקליטות. במשטרה מדגישים כי לא מדובר בהכרח בחשד שהתלונה כולה שקרית, אלא בפערים שנמצאו בדבריו.

"מפוחד ומבוהל". המתלונן ועו"ד אפרים דמרי

המתלונן: "היה מוריד בכל פעם מצרכים מכל טוב"

המתלונן, שסירב להזדהות, טען שלשום כי אב הבית לשעבר של מעון ראש הממשלה נצפה כשהוא לכאורה גונב כמויות גדולות של מצרכי מכולת. "מר מני נפתלי היה מוריד בכל פעם בין חמישה לשבעה ארגזים, מצרכי מכולת מכל טוב, כאשר חלקים היו פתוחים בחלקם העליון ומשכך יכולתי לראות את המוצרים, וחלקם היו סגורים", טען.

"המקור לידיעתי היות ונהגתי לעמוד בחלון ביתי וראיתי את מר נפתלי וכן את המצרכים שהיו בתוך הארגזים אשר נשא מר נפתלי בידיו והעלה אותם, חלקם לגיסו וחלקם לגיסתו", הסביר המתלונן.

"בבניין בו התגוררתי התגוררו כשכניי גיסו וגיסתו של מר מני נפתלי - בשנים 2011-2012 היה מגיע מר מני נפתלי לביתם בכל פעם בשני רכבים שונים. מהרכב יצא מני נפתלי ומתוך הרכב הוצאו ארגזים כאשר בתוכם מוצרי קנייה".

עורך דין אפרים דמרי

"הוא מפוחד, מבוהל ומסרב לחשוף את עצמו", סיפר בתחילת השבוע עו"ד אפרים דמרי, פרקליטו של המתלונן. "הוא הרגיש חובה ציבורית להתלונן, אבל לקח לו שבוע עד שאזר אומץ והגיש את התלונה, בעיקר בגלל החשש מהפומביות של המהלך הזה".