חשד: שני שוטרים מהצפון סחרו בנשק

הותר לפרסום כי שני לובשי המדים חשודים בסחר בנשק בכפר סאג'ור. למעט השוטרים, נעצרו עוד שבעה אזרחים – בהם גם קטין. בית משפט השלום בירושלים האריך את מעצרם בשמונה ימים

אילוסטרציה (שי פוקס, חדשות 2)

עוד מבוכה למשטרה: הותר לפרסום כי ביחידה המרכזית שבמחוז הצפוני מתנהלת בחודשים האחרונים חקירה שעניינה עבירות נשק ואמצעי לחימה בכפר סאג'ור. בין העצורים גם שני שוטרים שחשודים בסחר בנשק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך החקירה עלה חשד כי ישנה מעורבות של שוטרים בחשד לביצוע העבירות ועל כן הועבר דיווח למחלקה לחקירות שוטרים - והוקם צוות חקירה משותף.

היום (ב') פשטו שוטרי היחידה המרכזית של המחוז הצפוני בפיקודו של ניצב-משנה משה כהן, שוטרי יחידת מתפ"א (מנהלת תיאום פעולות ואכיפה), יס"מ צפון וחוקרי מח"ש על בתיהם של תשעה חשודים מסאג'ור. למעט השוטרים, נעצרו גם שבעה אזרחים, אחד מהם קטין.

עם מעצרם, נערך חיפוש בשטח ביתם של השוטרים. עד עתה, נתפסו מספר כלי נשק מוסלקים, כ-6,000 כדורי רובה, רימונים ותחמושת שונה. החשודים הועברו לחקירה במחלקה לחקירות שוטרים ומשם הועלו לדיון בבית משפט השלום בירושלים - שם הוארך מעצרם בשמונה ימים. בין היתר, חשודים השוטרים בפריצה לבסיס מג"ב מכבים-רעות לפני מספר שבועות וגניבת כלי נשק.