נתפס נוהג שיכור פעמיים באותה יממה

נהג מאילת נעצר כשהוא נוהג ברכב שרישיונו פג לפני שבע שנים. בדיקה מיהרה גילתה כי בגופו רמת אלכוהול גבוהה מהמותר. השוטר רשם לו דוח והוא שוחרר לביתו. אלא שכעבור מספר שעות נעצר שוב וגם הפעם רמת האלכוהול בדמו הייתה לא חוקית. הפעם השוטרים לא עברו על זה בשתיקה

נתפס ע"י השוטרים - פעמיים. ארכיון (אור מני / דוברות משטרת ישראל)

תושב אילת נתפס בסוף השבוע כשהוא נוהג תחת השפעת אלכוהול. מדובר היה בסיפור שגרתי למדי, אלמלא זו היתה הפעם השנייה באותו היום, שאותו נהג נתפס על ידי השוטרים - בגלל אותה עבירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנהג נעצר בפעם הראשונה בליל שישי האחרון, כשנהג ברכב שתוקף רישיונו פג כבר ב-2007. השוטר שעצר אותו, רס"ר אלעד אזולאי, ערך בדיקת שכרות לנהג שבה נמצא כי רמת האלכוהול בגופו היא 310 מיקרוגרם - גבוה מהמותר בחוק.

השוטר אזולאי רשם לו דוח והוא קיבל זימון לשימוע בפני קצין משטרה הבוקר, לאחר שהוזהר שלא לנהוג ושוחרר לביתו. אלא, שסמוך לחצות שטור אחר, רס"ל גיא סרילן, עצר שוב את הרכב ובתוכו הנהג, כשהוא מדיף שוב ריח של אלכוהול. בבדיקה נמצאה רמת אלכוהול זהה לזו שנמדדה בפעם הקודמת - 310 מיקרוגרם.

"פצצת זמן מתקתקת"

"זו בושה וחרפה", אמר הנהג לשוטרים בתגובה. הוא טען כי העובדה שנעצר בפעם השנייה היא בגדר התנכלות. זה לא עזר לו. למקום הגיע מפקד משטרת התנועה באילת, פסל את רישיונו והשבית את רכבו.

הרכב נגרר לאחסון במגרש המשטרתי למשך 30 ימים, והנהג שוחרר למעצר בית, לא לפני שקיבל לידיו כתב אישום נוסף בגין עבירת הנהיגה בשכרות. "מדובר בפצצת זמן מתקתקת בכביש", אמרו הבוקר במשטרה. "נהג שלא מבין את המשמעות של נהיגה בשכרות מיד, בתום הפעם הראשונה, ונתפס חוזר על מעשיו בשנית תוך יממה, מהווה סכנה לשאר משתמשי הדרך".