דרמה בראשון לציון: ניסה לברוח משוטרים, קפץ מהחלון – ומת

גבר בן 35 שהתארח בדירה בראשון לציון ככל הנראה החל לאיים על בני הבית בסכין. השכנים שמעו צעקות וקולות של שבירת חפצים, וזהעיקו את כוחות המשטרה וההצלה - שפרצו את הדלת. כשהחשוד הבחין בהם, מיהר לקפוץ מהחלון - ונפצע באורח קשה. הוא מת מפצעיו כעבור כמה שעות בבית החולים. במשטרה פתחו בחקירת האירוע

נמלט מהשוטרים - וזינק מהחלון (חדשות 2)

החשוד ברח מהשוטרים - זינק מהחלון - ומת בבית החולים: כוחות משטרה הגיעו הערב (ו') לדירה ברחוב תרמ"ב בראשון לציון, לאחר ששכנים התלוננו שבוקעים ממנה רעשים של שבירת חפצים וצעקות רמות. השוטרים שהגיעו למקום ניסו לתקשר עם האנשים שהיו מעבר לדלת הנעולה - כשברקע נשמעו צעקות של השוהים בדירה שזעקו: "יש לו סכין, יש לו סכין".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בעוד הדרמה במקום נמשכת והשוטרים מבינים שככל הנראה ושוהה בדירה חשוד המאיים על יתר בני הבית בסכין, הוזעקו למקום כוחות כיבוי והצלה על מנת לפרוץ את הדלת כמה שיותר מהר. כעבור מספר דקות, נפרצה הדלת תוך התנגדות מתוך הדירה - והחשוד הבחין בשוטרים נכנסים אליה.

משראה את השוטרים, מיהר לברוח מפניהם - וקפץ מחלון הדירה. כתוצאה מהקפיצה, הוא נפצע באורח קשה - ופנה באמבולנס לבית החולים "אסף הרופא". כעבור מספר שעות, הוא נפטר מפצעיו בבית החולים. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי מדובר בגבר כבן 35, תושב באר שבע, שהתארח אצל תושבי המקום. הנסיבות שהובילו לאירוע האלים - ולמנוסתו מהחלון שהסתיימה במותו, נבדקות.