חשד: בת 30 מהנגב רצחה וקברה את בנה התינוק

בתום מבצע חיפוש מאומץ איתרו חוקרי מרחב נגב של המשטרה גופת תינוק בן יומו באחד מיישובי הנגב, לאחר שנקבר באחת החורשות באזור. האם בשנות ה-30 לחייה, אמה וחברתה עוכבו לחקירה בחשד שביצעו את הרצח

החיפושים בזירה (חטיבת דובר המשטרה)

הותר לפרסום: אישה בשנות ה-30 לחייה נעצרה בחשד שרצחה את בנה התינוק סמוך למועד לידתו, וקברה אותו באחד מיישובי הנגב. אמה וחברתה נעצרו אף הן בחשד שסייעו לה במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במסגרת חקירת המקרה, נערכו חיפושים נרחבים במרוץ נגד הזמן בהשתתפות בלשים, כלבנים, חוקרים ושוטרים. החיפושים הסתיימו ביום ראשון השבוע, כשגופת תינוק בן יומו נמצאה לאחר שנרצח ונקבר מיד לאחר שנולד.

עוד באותו יום עצרו חוקרי המשטרה אישה בשנות ה-30 לחייה, בחשד שמיד לאחר שילדה את תינוקה רצחה וקברה אותו. האם, תושבת אחד היישובים בנגב, נעצרה והובאה לחקירה, במהלכה קשרה את אמה וחברתה לרצח וטענה כי סייעו לה בביצועו. לאחר מכן נלקחה למקום הקבורה והצביעה על מיקום כללי בו נמצא התינוק.

האזור בו נקבר התינוק (חטיבת דובר המשטרה)

בתום חיפושים מאומצים, נמצאה הגופה מתחת לעץ בבית קברות ביישוב אחר. החוקרים החלו לחפור במקום, שסומן על ידי כלב שהובא לזירה. גופת התינוק נשלחה לקביעת סיבת המוות למכון לרפואה משפטית.

מפקד מרחב נגב, תת ניצב פרץ עמר, ציין כי "מדובר באירוע מזעזע, בו תינוק בן יומו נרצח ונקבר מבלי שאיש ידע על כך". עמר הוסיף כי "הושקעו מאמצים רבים להסתיר את הרצח. זהו מעשה נוראי שהדעת האנושית אינה יכולה לשאת. מיד עם קבלת המידע המודיעיני, שנמצא כנכון, הופעלו כוחות משטרה גדולים מאוד לאיתור הקבר, בטרם יעשו ניסיונות לשבש את החקירה".