חשד: כלי העבודה הפך לכלי רצח

ויכוח פרץ בין שני עובדים במפעל בשר באזור התעשייה עמק חפר, סמוך לחדרה. אחד מהם נטל סכין המשמש לחיתוך בשר, ועפ"י החשד דקר למוות את חברו. אחר כך הוא נמלט, אך אותר ונעצר בביתו

העובד נדקר בפלג גופו העליון (אילוסטרציה) (AP)

עובד נרצח הבוקר (ה') בדקירת סכין במפעל הבשר "הוד חפר" באזור התעשייה בעמק חפר. צוותים של מד"א ביצעו בו פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותו. הנרצח הוא סיידה חוסיין, בן 44, תושב הכפר ריינה בצפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית של כוחות המשטרה שהגיעו למקום עולה כי ככל הנראה פרץ ויכוח בין שני עובדים, ובמהלכו שלף אחד מהם סכין ודקר את חברו בפלג גופו העליון. החשוד בדקירה, תושב הצפון בן 37, נמלט מהמקום לאחר המעשה אך נעצר בביתו מאוחר יותר על ידי שוטרי תחנת עפולה.

עובדת נוספת שהייתה במפעל לקתה בחרדה וקיבלה טיפול רפואי במקום בעקבות הרצח. ככל הנראה, חוסיין והחשוד ברצח סיימו משמרת לילה במפעל העופות ועלו לחדר ההלבשה כדי להתארגן ולנסוע הביתה. בשלב זה, לא ברור מדוע, פרץ ביניהם ויכוח וחוסיין נדקר בסכין בשר ארוכה. הוא ניסה להזעיק עזרה כשירד במדרגות בכוחות עצמו, אך בתחתית המדרגות הוא קרס ולא קם עוד.

"ראינו גבר כבן 40 מוטל עם סימני דקירה בפלג גופו העליון כשהוא מחוסר הכרה ללא נשימה ודופק", סיפרו חובש מד"א דניאל סילוק והפרמדיק יקי חג'ג'. "לאחר מאמצי החייאה ממושכים נאלצנו לקבוע את מותו".