חשד: בנו של העבריין צ'רלי אבוטבול גנב קטנוע בתל אביב

שוטרי תחנת תל אביב צפון עצרו אתמול את אדם אבוטבול, בנו של ראש משפחת הפשע צ'רלי אבוטבול, בחשד שגנב שלשום קטנוע ברחוב בן יהודה בתל אביב, סמוך לבית העסק שלו. מעצרו הוארך היום ביומיים נוספים. סנגורו: "המשטרה מנסה לשקם תדמיתה באמצעות מעצרו"

אבוטבול הבן מובא למעצר. ארכיון (חדשות 2)

בנו של ראש משפחת הפשע חשוד בגניבה: אדם אבוטבול, בנו של העבריין צ'רלי אבוטבול, נעצר אתמול בחשד שגנב קטנוע שחנה ברחוב בן יהודה בתל אביב ביום שני האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אבוטבול, בן 22 מנתניה, זוהה במצלמות האבטחה ונעצר לאחר פעילות משטרתית שנערכה שלשום סמוך לבית העסק שלו ברחוב דיזנגוף בתל אביב, הממוקם מרחק קצר מהאזור שבו נגנב הקטנוע. הוא הובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בעיר, שהחליט להאריך את מעצרו עד יום שישי הקרוב.

עו"ד רן תגר, המייצג את אבוטבול הבן מסר בשמו לחדשות 2 Online: "הוא מכחיש מעורבות במה שמיוחס לו ומעבר לכך, בבקשת המשטרה מופיעות עילות מעצר שאינן קיימות בחוק. המשטרה חסרת אונים נוכח המצב השורר ברחובות הערים - והיא מנסה לשקם תדמיתה באמצעות מעצרו של בנו של צ'רלי אבוטבול".

צ'רלי אבוטבול הורשע לפני כמה חודשים בתקיפה ובכליאת שווא של אברך מהצפון, וצפוי להיכנס לכלא למשך 34 חודשים, לאחר שחתם על הסדר טיעון עם הפרקליטות.