מסתמן: ייסגר התיק נגד ירון ברלד

במשטרה מעריכים כי תיק החקירה נגד הקומיקאי ירון ברלד, החשוד בביצוע מעשים מגונים, צפוי להיסגר כבר בימים הקרובים וככל הנראה לא יוגש כתב אישום. הסיבה: הגרסאות סותרות ואין תשתית ראייתית מספקת

למרות שתי התלונות שהוגשו, מסתמן כי תיק החקירה נגד הקומיקאי ירון ברלד בגין תקיפה מינית עומד להיסגר. הגרסאות שעלו סותרות ובאין עדויות חיצוניות ייתכן כי המשטרה תחליט שאין די ראיות לגיבושו של כתב אישום.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

היום גבו חוקרי המשטרה עדות ממכרם המשותף של הקומיקאי והמתלוננת, וככל הנראה גם דבריו לא חיזקו את טענותיה של בת ה-17 בדבר מעשה מגונה.

מוקדם יותר התייצב ברלד בתחנת המשטרה בחדרה לחקירה נוספת, והביע תקווה כי הפרשה תגיע אל סיומה במהרה. "מקווה שייגמר, אינני עומד בזה יותר", אמר הקומיקאי.

חוקרי משטרת חדרה טענו כי לא קיבלו ממנו הסברים המניחים את הדעת בנוגע להתכתבויות בינו לבין הנערה, בת ה-17, שהתלוננה בתחילת השבוע כי ביצע בה מעשה מגונה לכאורה. כך למשל עלה כי במסגרת היחסים בין ברלד למתלוננת, כתב לה מסרים לכאורה כמו "אהבה שלי" ו-"את פשוט אלוהית, אני מעריץ אותך", וכן מסרים בוטים יותר.

אתמול, ביצעו החוקרים עימות בין ברלד למתלוננת, שהפך תוך זמן קצר לקולני. ברלד מצדו נשבר כמה פעמים ופרץ בבכי, אך המשיך לדבוק בגרסתו לפיה לא נגע בה באופן מיני. במהלך היום אמור להסתיים מעצר הבית שבו נתון ברלד.

הגורמים המייצגים את הבדרן סיפרו כי הם: "שמחים מאוד על כוונת המשטרה ככל הנראה לסגור את התיק. אנו מודים למשטרה ולחוקרים על העבודה המהירה ועם זאת אנו עדיין מודאגים ממצבו הנפשי של ירון, שממשיך להסתגר בבית הוריו. בימים הקרובים, אנחנו וכל מקורביו, נעשה הכל על מנת שיוכל לחזור לשגרה ולעבודתו שכל כך אוהב לעשות ושהיא כל חייו".