ירון ברלד: "מקווה שזה ייגמר, אני לא עומד בזה יותר"

הקומיקאי הגיע שוב לתחנת משטרת חדרה, שם הוא נחקר פעם נוספת בחשד לביצוע מעשה מגונה בנערה שעמה היה בקשר. עם הגיעו אל המקום, הביע תקווה כי הפרשה תבוא אל קיצה בזמן הקרוב

הקומיקאי ירון ברלד התייצב היום (ה') בתחנת המשטרה בחדרה, במסגרת חקירת החשדות בגין תקיפה מינית מצד מספר נשים שהתלוננו נגדו, והביע תקווה כי הפרשה "תיגמר היום". עוד אמר: "אינני עומד בזה יותר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות הקרובות צפוי ברלד להיחקר שוב לאחר שחוקרי משטרת חדרה לא קיבלו ממנו הסבירים המניחים את הדעת בנוגע להתכתבויות בינו לבין הנערה (17) שהתלוננה בתחילת השבוע כי ביצע בה מעשה מגונה לכאורה.

כך למשל עולה כי במסגרת היחסים בין ברלד למתלוננת, כתב לה מסרים כמו "אהבה שלי" ו-"את פשוט אלוהית, אני מעריץ אותך", וכן מסרים בוטים יותר.

אתמול, ביצעו החוקרים עימות בין ברלד למתלוננת, שהפך תוך זמן קצר לקולני. ברלד מצדו נשבר כמה פעמים ופרץ בבכי, אך המשיך לדבוק בגרסתו לפיה לא נגע בה באופן מיני.

במהלך היום אמור להסתיים מעצר הבית שבו נתון ברלד. חוקרי המשטרה יצטרכו להתבסס על התרשמויותיהם מהעדויות ומפרטי החקירה עד כה, אם יש מקום להורות על הארכת התנאים המגבילים שבהם שוחרר השחקן.