תיעוד: הרצח בנתניה מול המצלמה

מצלמת אבטחה בתוך בית עסק ברחוב הרצל בעיר הצליחה לקלוט את הרגעים בהם ציון טוויל, בעל פיצוציה, נדקר למוות. החשוד, רעול פנים, נראה מתנפל על טוויל ודוקר אותו, ואח"כ מרחיק ממנו עוברים ושבים

מצלמת אבטחה שהוצבה באחד מבתי העסק ברחוב הרצל בנתניה, הצליחה לתעד את רגעי האימה היום (ד') בהן אדם רעול פנים וחמוש בסכין תקף באכזריות את ציון טוויל, בעל פיצוציה בשנות ה-40 לחייו, שנפצע אנושות ולאחר מכן מת מפצעיו. בסרטון ניתן לראות כיצד טוויל נאבק בתוקף ומנסה להניסו - ללא הועיל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד נראית המהומה שפרצה ברחוב, כשעוברי אורח המומים ניסו להתערב בקטטה. האזרחים נעזרו בכיסאות ובאביזרים שונים על מנת להפריד בין השניים, אך החשוד בדקירה המשיך בשלו. לאחר שפצע את טוויל באורח קשה מאוד, נמלט החשוד מהמקום, אך נתפס אחר כך על ידי מאבטח בתחנה המרכזית בעיר, שדלק אחריו. הוא נעצר והובא לחקירה במשטרת נתניה. החוקרים סבורים כי הרקע לאירוע נובע מסכסוך שנגלע בין השניים.

פרמדיקים של מד"א ממרחב שרון שהוזעקו לזירה על ידי עוברי אורח העניקו לטוויל טיפול רפואי ראשוני, ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים לניאדו בעיר, שם נקבע מותו. גם המשטרה הוזעקה למקום ופתחה בחקירת נסיבות המקרה.

אתמול: רימון רסס התפוצץ בשוק בפתח תקווה

בשבועות האחרונים התגבר גל הטרור הפלילי ברחבי המדינה, כשאתמול התפוצץ רימון רסס בשוק בפתח תקווה וגרם לפציעתם של חמישה אזרחים. מדובר במקרה שמצטרף לרבים נוספים לפניו ולתחושת חוסר ביטחון גוברת בציבור. גם במשטרה החליטו לאחרונה להיתרם למאבק להחזרת השקט לרחובות, והמפכ"ל הורה להגביר את הנוכחות של אנשי המשטרה.

שעות ספורות לאחר שרימון הרסס הושלך בפתח תקווה, פנה ראש העיר יצחק ברוורמן לניצב הפורש מנשה ארביב, על מנת שיסייע לו בהתמודדות עם גל מעשי האלימות שפקדו לאחרונה את עירו. ארביב שהתפטר מהמשטרה בעקבות פרשת "הרב והניצב", השיב לו בחיוב והדגיש שיעשה זאת בהתנדבות וללא תמורה. בשבוע הבא השניים צפויים להיפגש לפגישת עבודה ראשונה.