צעירים מהצפון הכו מאבטח באלות

חבורת צעירים שניהלה ויכוח עם מאבטח בתחנת דלק בעיירה שלומי שבצפון, תקפה אותו באכזריות באלות - והשליכה עליו שולחן. הצעירים לא ויתרו - ורדפו אחרי המאבטח שניסה לברוח. הכל תועד במצלמה

שוב מתעדות המצלמות אלימות קשה של צעירים: בשבוע שעבר תועדה חבורת צעירים בשנות ה-20 לחייהם בשלומי שבגליל המערבי, כשהם מנהלים ויכוח סוער עם מאבטח שעבד בתחנת דלק בעיירה. במהלך הוויכוח שפרץ ביניהם, דרש מהם המאבטח להסתלק מהמקום. הם חזרו - ותקפו אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ארבעת הצעירים עזבו את המקום, אלא שלאחר כמה דקות הם חזרו לתחנת הדלק - הפעם כשהם מצוידים באלות. כעבור זמן קצר, נראו הצעירים במצלמות האבטחה כשהם מכים את המאבטח, שלטענתם, פגע בכבודם. והמכות הנמרצות עם האלות לא הספיקו - הם תועדו כשהם מעיפים לעברו גם כיסא ושולחן.

המאבטח המבוהל מיהר לברוח לתוך חנות הנוחות שבמקום. אלא שבמצלמות רואים שהתוקפים לא מוותרים, ורודפים אחריו גם לתוכה. אחד הצעירים אף נראה כשהוא מאיים על המוכר במקום שעמד בצד ולא התערב בנעשה. אותו בחור נראה לאחר מכן כשהוא חובט בזגוגיות החנות עם האלה שבידו.

השבוע הוגש כתב אישום כנגד ארבעת הצעירים, תושבי שלומי, שהואשמו בתקיפה וחבלה ממשית, גרימת נזק לרכוש במזיד ואיומים. בית משפט השלום בקריות דן היום שוב בעניינם.

עו"ד אבי אמר, פרקליטו של אחד הצעירים, אמר לחדשות 2 Online: "הנאשם שאני מייצג נטל אחריות והודה במעשה. אני מקווה שבית המשפט יקבל את עמדתנו ואחרי קבלת חוות הדעת של שירות המבחן, ייתן לו את עונש שיקומי ראוי במקום לשלוח אותו לכלא".